بازی ‘Mighty Switch Force! Hose It Down!’ اپلیکیشن رایگان هفته‎ی اپل

اپل برای این هفته بازی کمپانی WayForward یعنی “Might Switch Force! Hose it Down!” را اپلیکیشن هفته نام‎گذاری کرده است. این به معنی است که تا 5 شنبه بعدی شما قادر به دانلود این بازی دوست داشتنی پازلی به رایگان برای آیفون و آیپد خواهید بود که به حالت عادی 1.99 دلار قیمت دارد.

1

برای افرادی که با این بازی ناآشنا هستند باید گفت، شما در این بازی نقش یکی از اعضای تیپ آتش Planet Land را بازی می‎کنید که هدف خاموش کردن آتشی است که حول شهر Tangent را گرفته است و باید هرکدام از شخصیت‎های Hooligan Sisters که به دام افتاده‎اند را از خطر دور کنید. شما به هدف مربوطه در این بازی با جابجا کردن و چرخاندن کاشی‎ها به صورت استراتژیک، برای هدایت منبع آب خود به سمت شعله‎ها، دست پیدا خواهید کرد

2

طبق یادداشت‎های ویرایشگران اپل چنین گفته می‎شود:

ساختمان‎ها در حال سوختن هستند، و ایستگاه آتش‎نشانی شما آماده است، ولی ابتدا شما باید به آب کمک کنید تا به شعله‎ها برسد. جابجا کردن و چرخاندن کاشی‎ها برای هدایت جریان آب به سمت شعله‎ها خیلی زود به امری تبدیل می‎شود که نیاز به هوش و رفلکس دارد. بازی پازلی کمپانی WayForward خیلی زود همه را سرگرم می‎سازد و دارای استایل دوست داشتنی می‎باشد.

در 5 جهان مختلف در بازی 25 پازل وجود دارد که هرکدام از آن‎ها دارای یک ساندتراک دوست داشتنی و مدرن است و هرکدام از آن‎ها توسط Cut Scene‎های (میان پرده‎ای) بسیار زیبا به نمایش کشیده شده و از هم متمایز می‎شوند. نوع موانع بسیار با هم متفاوت هستند از موانعی که به سادگی باید آن‎ها را به یک سمت هل داد تا موانعی که به خوبی مغز شما را به چالش می‎کشند نظیر بلوکه‎هایی که در جاده‎ها استفاده می‎شود، بلوکه‎های آجری و Cloak Blocks.

در عمل بازی اینطوری است:

بازی نظیر یک بازی پازلی یکدست و عالی به نظر می‎آید، در اپل استور از 5 ستاره، 4 ستاره را به خود اختصاص داده است. حتی اگر شما قصد بازی کردن آن را در حال حاضر ندارید، ارزش دریافت آن را تا زمانی که این تخفیف قیمتی برایش وجود دارد، از دست ندهید. اگر توجه شما جلب شده است، شما می‎توانید بازی Might Switch Force! Hose it Down! را در اپ استور به رایگان پیدا کنید.

از تخفیفات اپلیکیشنی لذت می‎برید؟ مطمئن شوید که بخش روزانه‎ی App Recap ما را چک می‎کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا