تبلت سرفیس و آیپد اپل

تبلت سرفیس مایکروسافت و آیپد اپل در شرکت های جهانی

مایکروسافت در مورد میزان هوشمندی ویندوز 8 و محصولاتی مثل تبلت سرفیس زیاد رازدار نبوده است. هم اکنون ما شاهد استفاده از این تبلت در خطوط هوایی امارات، یک شرکت معروف که درحال حاضر از تمام تکنولوژی های کمپانی “Redmond” استفاده می کند هستیم. و مخصوصا در صورتی که خطوط هوایی امارات میتوانست خیلی وقت پیش به سوی سیستم یکپارچه استفاده از tablet برود ، در انتظار قدرت و امنیت بود که توسط مایکروسافت فراهم شد. البته این که تبلت ها و محصولات دیگری که با ویندوز 8 عرضه می شوند ، گزینه امن و مفید برای استفاده های کاری هستند ، با اخبار جدید بانک انگلیسی “Barclays” که حداقل 3.3 میلیون یورو برای خرید 8500 عدد تبلت آیپد خرج کرده تا به گفته خود این بانک ” تجربه مشتریان از بانک را لذت بخش تر کند” در حال محو شدن است.

تبلت سرفیس در امارات

نتیجه انتخاب  بانک “Barclays” از میان تبلت ها

برای پاشیدن نمک روی زخم مایکروسافت باید بگوییم که بر اساس تاریخ انتخاب و خرید این تبلت های آپید توسط بانک “Barclays” ، این بانک برای عرضه شدن تبلت سرفیس صبر کرده ، اون رو تست کرده و تصمیم گرفته که باید تبلت آیپد رو انتخاب کند. مایکروسافت برای اینکه واقعا روی بازار تبلت ها اثر بگذارد، باید کاری کند که مشتریان واقعا این نکته که ویندوز 8 برای مقاصد کاری ساخته شده رو باور کنند. گرچه تبلیغات خطوط هوایی امارات یک تصویر از همه چیزهایی که قراراست اتفاق بیفتد ا نشان می دهند ، ولی حقیقت این است که هنوز خیلی مسائل وجود دارد که باید به آن رسیدگی شود.

tablet barclays ipad apple

من فکر نمی کنم که تبلت های ویندوز 8 قرار است با شکست مواجه شوند ولی در حال حاضر ، تنها مدل شناخته شده ای که توسط مردم خواهان دارد ، تبلت “Surface RT” است. با وجود اینکه من به شخصه از این دستگاه خوشم می آید، عدم توانایی آن در اجرای برنامه هایی که برای نسخه های قدیمی تر ویندوز نوشته شده اند ، یعنی اگر شما هر کیبوردی را به تبلت آیپد تان متصل کنید دیگر این دستگاه به عنوان یک دستگاه پیوندی تفاوت زیادی با آیپد ندارد. همچنین با اینکه در رقابت با tablet آیپد در زمینه قیمت هم چندان موفق نیست ، از تعداد برنامه های خیلی کمتری برخوردار است. و با وجود اینکه شرکت ها فقط برنامه های خاص خودشان را نیاز دارند ، این مشکل کمبود برنامه هنوز یک فاکتور بزرگ است.

مایکروسافت و آیپد اپل

من فکر می کنم وقتی که تبلت “Surface Pro” وارد بازار شود ، خواهیم دید که مایکروسافت از چه چیزی درست شده و در یکدفعه شرکت های مختلف به سوی آن هجوم می آورند. متاسفانه ، تا آن زمان tablet آپید نمایش را به جلو می برد و تنها با گذر چند هفته در پررقیب تر بازارها ، کاری که مایکروسافت باید انجام دهد از همیشه سخت تر به نظر می رسد. بانک “Barclays” تنها کمپانی نیست که از تبلت آیپد برای انجام کارهای روزانه اش استفاده می کند و با گذشت چند سال از این قضیه رسیدن به تبلت اپل خیلی سخت خوهد شد.

  1. غریبه ای در شهر

    واقعا این دو تا باهم قابل مقایسه نیستن . معلومه که محصولات اپل یه چیز دیگه س.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا