نگاهی به طرح مکالمه اسپرینت با قیمت و سرعت اینترنت خوب

اسپرینت شرکت آمریکایی است که در زمینه خدمات مخابراتی و شبکه در ایالات متحده آمریکا فعالیت می‌کند. شرکت اسپرینت مدیریت چندین شرکت تابعه را بر عهده دارد، که این شرکت‌ها، تحت برندهای مختلفی چونبوست موبایل ، ویرجین موبایل و وایرلس اشورنس  فعالیت می‌کنند. شرکت اسپرینت دارای رتبه سوم ارائه‌ دهنده خدمات ارتباط راه‌ دور در ایالات متحده آمریکا است. در سال ۲۰۱۲، اسپرینت نکستل به بیش از ۵٫۶ میلیون مشتری خدمات ارائه داده است.

شرکت اسپرینت امریکا

اپراتور تلفن همراه آمریکایی اسپرینت چند سال قبل طرحی معرفی کرد که به مشترکان این شرکت امکان می‌دهد به‌ طور نامحدود تماس تلفن همراه با تلفن همراه‌های دیگر بدون توجه به شبکه مورد استفاده آنها داشته باشند و نام این طرح ، طرح خانوادگی اسپرینت می باشد.

سایت مربوط به اپراتور   Sprint امروز اعلام کرد که قرار از یک بسته جدیدی از طرح اشتراک گذاری خانواده که مربوط به همین سایت می باشد با هدف جلب نظر مشتریان به همراه ارائه میزان قابل توجهی از اطلاعات ارائه خواهد شد. طرح جدید اسپرینت برای مشتریان 20 گیگابایت فضا برای اشتراک گذاری داده ها فراهم می کند ، این میزان دو برابر فضایی است که اسپرینت در طرح های  خانوادگی قبلی خود منظور کرده بود.

برای مدت زمان کوتاه ، مشتریانی که طرح قدیمی اسپرینت را با طرح جدید سوئیچ می کنند ، دارای 20 گیگابایت فضای اشتراک گذاری به اضافه 2 گیگابایت فضای رایگان را می توانند تنها با 100 دلار به صورت ماهانه و تا پایان سال 2015  تهیه کنند ، که در آن پشتیبانی از بیش از 10 لاین یا شماره تلفن دیده می شود ( هزینه پرداختی به صورت ماهانه و هرماه 15 دلار می باشد.) که میزان مجموع 40 گیگابایت داده ها به اشتراک گذاشته شده برای ده لاین خواهد بود که سهم هر لاین در این طرح جدید اسپرینت (Framily)  بیش از 1 گیگابایت می باشد.

sprintplans

سایت اسپرینت در باره این طرح جدید اینچنین می نویسد:

طرح خانوادگی جدید اسپرینت با سرعت دو برابر نسبت به طرح قبلی در استفاده از اطلاعات اشتراک گذاری شده را می توان از 22 آگوست برای اسمارتفون ها ، تلفن ثابت و تبلت ها دریافت کرد. به عنوان مثال شما اگر یک عضو 4 نفره هستید می توانید 20 گیگابایت فضای اشتراک گذاری را به قیمت 160 دلار به جای 10 گیگابایت از فضای مربوط به AT&T یا وریزون  با همان قیمت برای 4 لاین دریافت کنید.

اما صبر کنید ، نکات جدید تری هم در این باره وجود دارد .با  افتتحاح کمپین جدید “new day for data” مربوط به اسپرینت ، این کمپانی یک ارتقای کوتاه مدتی را به مشتریان ارائه خواهد داد که طی آن یک خانواده ای با 10 شماره تلفن (لاین) می توانند  20 گیگابایت فضای اشتراک گذاری داشته باشند ، و به صورت نامحدودی با یکدیگر مکالمه کنند و این طرح به قیمت 100 دلار می باشد و تا پایان 2015 اعتبار دارد ، و به عنوان هدیه مشتریان می توانند 2 گیگابایت مکالمه بیشتر داشته باشند. و یک خانواده 4 نفره نیز با کاهش هزینه 60 دلاری نسبت به AT&T و واریزون تا سال 2015 می توانند از این طرح لذت ببرند. فضای داده ها نسبت به واریزون دو برابر شده است و سرعت اشتراک گذاری نسبت به AT&T و تی- موبایل نیز بسیار افزایش داشته است.

 

0sprintbreakdown وب سایت اسپرینت وعده داده است که به زودی اطلاعیه های جدیدی نیز ارائه می دهد. مدیر عامل جدید کمپانی اسپرینت ، آقای Marcelo Claure وعده داده است که کاهش قیمت های فوق العادی را در طرح های این شرکت اعمال کند .

زمان عرضه طرح جدید اسپرینت:

همینطور که در این پست اشاره شد این طرح خانوادگی فوق العاده روز جمعه تاریخ 22 آگوست توسط کمپانی اسپرینت ارائه خواهد شد.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا