مقایسه موتور Taptic در آیفون 6s پلاس و موتور لرزشی آن

اگر شما آیفون 6s جدید را تکان دهید بدون شک حس عجیب غریبی به شما دست می دهد که به خاطر این است که موتور Taptic به لرزه در می آید. ارتعاشات هم اکنون در آیفون 6s کمی نرم تر وکم سر و صدا تر شده اند در عین حال به همان اندازه قوی هستند. اگر شما تا به حال با لرزش اپل واچ که دارای موتور Taptic است مواجه شده باشید این تفاوت لرزشی را درک کرده اید.

1

شما همچنین در برنامه تنظیمات می توانید یک لرزش پیش فرض برای متون را داشته باشید

این لرزش پیش فرض جدید Synchronized نام دارد ، که جایگزین لرزش پیش فرضی قدیمی Staccato در دستگاه های قدیمی شده است. Synchronized به موتور ویبره Taptic این اجازه را می دهد که با لحن نوشته انتخابی همگام سازی شود.

این امکان به کاربران اجازه می دهد یک ویبره خاصی را برای هر تن متن انتخابی داشته باشند که بسیار فوق العاده است.

ما یک ویدیوی جالبی درباره تفاوت های آیفون 6s پلاس و آیفون 6 پلاس ساخته ایم که در آن به الگوهای لرزشی تاکید شده است . این تغییر می تواند خیلی چشم گیر باشد و شما ممکن است با ویبره آن احساس متفاوت تری نسبت به آیفون جدید خود داشته باشید.

با ظهور موتور جدید اپل یعنی Taptic در آیفون 6s ، لرزش های دستگاه ظریف تر شده است ، که این موضوع باعث می شود زمانی که صاحب دستگاه نوتیفیکشن لرزشی را دریافت می کند اطرافیان وی متوجه نشوند.

 

2
آیفون 6 پلاس در سمت چب و آیفون 6s پلاس در سمت راست.

همراه با این ارتعاش جدید Synchronized ، شما با یه حالت ویبره جدید مواجه می شوید که به صورت پیش فرض در ویبره رینگتون آیفون 6s وجود دارد. انگیزه های اپل برای استفاده از موتور Taptic جدید به احتمال زیاد لمس سه بعدی است که یکی از ویژگی های جدید این گوشی بوده و به احتمال زیاد نمی شد با لرزش قدیمی آن را همراه کرد. اما حتی اگر کاربران به صفحه لمسی سه بعدی هم توجه نکنند همین مزیت کم سر و صدا بودن ویبره موتور جدید برای آن ها می تواند به اندازه کافی چشم گیر باشد.

شما درباره موتور Taptic در آیفون 6s جدید چه فکری می کنید؟ به عقیده من این یک تغییر فوق العاده است. به نظر من نسبت به ویبره قدیمی هوشمند تر و کم سر و صداتر و ظریف تر شده است.
idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا