محافظ صفحه‌ی شیشه‌ای شفاف Tech Armor HD برای آیفون 6

به همان اندازه که می‌خواهیم نمایشگر آیفون 6 ما زیبایی و شفافیت و حس اصیل خود را از دست ندهد، اما همچنان می‌خواهیم از آن در مقابل خطرات تصادفی مثل خط و شکستگی نیز محافظت کنیم.

Tech-Armor-Ballistic-Glass-Screen-Protector

Tech Armor دارای یک محافظ صفحه‌ی شیشه‌ای بالستیک است که از نمایشگر آیفون 6 شما در مقابل حوادث مختلف حفاظت می‌کند در حالی که احساس شیشه‌ی روان و کیفیت HD صفحه نمایش را حفظ می‌نماید.

این محافظ از شیشه‌ی فوق محکم با درجه‌ی سختی H9 ساخته شده است. بنابراین، می‌تواند بسیاری از ضربه‌ها را بدون آسیب رساندن به خود گوشی تحمل کند. هنگامی که موبایل به زمین می‌خورد هم این محافظ ضربه را دریافت کرده و از رسیدن فشار به نمایشگر جلوگیری می‌کند. برای اطمینان بیشتر اگر محافظ صفحه‌ی شما شکست یا خراب شد، به لطف گارانتی مادام العمر شرکت سازنده، می‌توانید آن را با یک محافظ جدید به طور رایگان تعویض کنید.

این شیشه در حدود ۳ میلی متر ضخامت دارد. با این وجود فوق محافظ است ولی بعضی‌ها بهتر است با کیس‌های مناسب آیفون 6 از آن استفاده کرد. بنابراین مقداری در این باره تحقیق کنید. صرف نظر از کیس حال حاضری که ممکن است داشته باشید، بهتر است آن را کنار گذاشته و کیسی تهیه کنید که با محافظ صفحه‌ی شیشه‌ای بالستیک Tech Armor سازگار باشد.

یک نسخه‌ی لبه به لبه‌ی مناسب وجود دارد که شرکت معتقد است از ویژگی انعطاف پذیری خاصی برخوردار است و گارانتی شده که پوسته‌اش کنده نمی‌شود. با این وجود، شرکت در خلاصه‌ی نسخه‌ی غیر لبه به لبه متذکر شده که محافظ صفحه‌ای که در لبه‌ی آیفون 6 قرار بگیرد به خوبی کار نمی‌کند. این نکته را به هنگام خرید محافظ صفحه نمایش شیشه‌ای خود در نظر داشته باشید.

Tech Armor برای این محافظ از ۱۰ هزار بررسی آمازون خود نمره‌ی بسیار بالای چهار ستاره‌ای دریافت کرده است.

این محافظ بالستیک با کیفیت HD استاندارد قیمتی ۱۰ دلاری دارد و مدل لبه به لبه‌ی آن با قاب سیاه یا سفید ۱۵ دلار است. نسخه‌ی استانداری هم برای آیفون 6 پلاس موجود است که ۱۱ دلار و مدل لبه به لبه‌ی آن ۱۵ دلار قیمت دارد.

نظر شما در مورد این محافظ صفحه چیست؟ آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا