تجربه حضور Terraria در مک بوک با STEAM

بازی Terraria به مک بوک راه پیدا کرد

یکی از محبوب ترین بازی های PC ، Terraria می باشد که که سرانجام به مک بوک راه پیدا کرد. توسعه دهندگان Re-Logic ورژن OS X این بازی مهیج را منتشر کرده اند که در سرویس Steam موجود می باشد همچنین همراه با آن ورژن Linux نیز وجود دارد. قیمت آن 9.99 دلار است.

1.terraria-mac

 

اما کسانی که آن را قبلا خرید کرده اند هم اکنون می توانند به صورت رایگان دریافت کنند.

این بازی دو بعدی دارای سیستم عاملی با گرافیک 16 بیتی است پلیرهای آن craft و combat هستند که با شیوه کار خاصی جهان را خلق می کنند

در اینجا شرح مختصر و سریعی از آن وجود دارد:

شما ابزاری چون Dig, Fight, Explore, Build در دست دارید تا برای بقا ، ثروت و مقام بجنگید. آیا شما با سرسختی تمام به دنبا کشف گنچ و ثروت خواهید بود؟همیشه در این مسیر دشنمانی وجود دارد که باید با آن ها مبارزه کنید.

شاید شما تصمیم میگیرید که چهان اطراف خود را زیبا کنید و یا هرکار دیگری…در World of Terraria همه چیز بر عهده شماست و فقط شما هستید که تصمیم میگیرید برای چه چیزی می خواهید بجنگید.

ترکیب عناصری چون بازی اکشن کلاسیک با حس آزادی از گودال خلاقانه است ، Terraria یک تجربه منحصر به فردی را برای پلیر به دنبال دارد زیرا خود بازیکن مقصد و کنترل بازی را در دست دارد و ماجراجویی در آن تجربه بی نظیری است.

Re-Logic قصد دارد ورژنی از این بازی را در سرور های اختصاصی برای مک بوک ارائه کند. یک پشتیبانی چندگانه پلت فرم ها وجود دارد که از هر سه نسخه پی سی ، مک و لینوکس پشتیبانی می کند و به اشتراک گذاشته می شود.

$9.99 – Download now on Steam

imore

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا