شارژر اتومبیل‌های تسلا در اقامتگاه های Airbnb

نصب ایستگاه های شارژ اتومبیل های تسلا در اماکن اقامتی شرکت Airbnb

این طور که به نظر می رسد، به دلایل ادغام و همگام سازی نام های تجاری شان ، شرکت Airbnb و شرکت اتومبیل سازی Telsla قصد دارند تا با همکاری یکدیگر در حداقل 100 مورد از اماکن اقامتی شرکت Airbnb موجود در ایالت کالیفرنیا ، ایستگاه های شارژ اتومبیل های تسلا نصب کنند.

2015-08-21_033719

دارندگان اتومبیل های شرکت تسلا به راحتی می توانند به دنبال این اقامتگاه ها بگردند تا بتوانند وسایل نقلیه خودشان را در ایستگاه هایشان شارژر کنند، زیرا تنها در روز بازگشایی این ایستگاه ها، 12 مورد از آن ها در اقامتگاه های موجود کالیفرنیا یافت خواهند شد

شرکت تسلا این همکاری تجاری را در روز پنجشنبه طی پستی در اکانت Twitter اعلام کرد:

با شروع پرده برداری از ایستگاه های شارژ تسلا در اقامتگاه های Airbnb ، دارندگان ماشین های تسلا مسیر های هیجان انگیز بیشتری را برای سفر می توانند انتخاب کنند.

حتما برای شما هم سوال پیش آمده که دلیل این همکاری شرکت های Airbnb و Telsla چیست؟ شرکت Airbnb جهت شفاف سازی ،جواب این سوال شما را داده است. این دو کمپانی هر دو بیان کرده اند که دلیل این حرکت شان تعهدی است که نسبت به ایجاد سفر های پایدار و مناسب و با مدتی طولانی تر را برای مشتری هایشان دارند.

در حالی که ادعای نیاز به سفر های پایدار و طولانی باور کردنی به نظر می رسد، این مسئله در مورد شرکت Airbnb نمی توان بیان کرد. در همین راستا،این شرکت سال پیش مطالعاتی را در مورد مدت و پایداری اقامت در اقامتگاه هایش را منتشر کرد که البته بیشتر جنبه تبلیغاتی داشت و بر این شعار تاکید می کرد که مسافرینی که اقامتگاه های آن ها برای ماندن انتخاب می کنند افرادی هستند که در زندگی شخصی اشان نیز انتخاب ها و تصمیمات پایداری می گیرند.

از سوی دیگر برای شرکت تسلا، این همکاری به منزله توسعه تعداد مکان هایی است که دارندگان اتومبیل های این شرکت می توانند از قابلیت های پروژه ای که شارژ های مسافتی ( Destination Charging )نام دارد، استفاده کنند . شرکت تسلا در این پروژه قصد دارد ، دستگاه هایی که نام آنها را رابط های شارژ دیواری با توان بالا ( High power wall connectors ) نامیده است ، در تعداد بالایی از هتل ها و گاراژ ها در سراسر جهان نصب کند.

این شارژر ها می توانند توانایی طی رنج مسافتی 58 مایل در ساعت را به اتومبیل های مدل S که با دو شارژ همراه آنیرد هستند اضافه کنند. این شارژر ها به اندازه سوپر شارژر های این شرکت که توانایی شارژ به اندازه طی مسافت 170 مایل را آن هم در نیم ساعت دارند، سریع نیستند ، ولی همین مقدار توانایی آن ها نیز برای یک شبی که شما در اقامتگاه های Airbnb ساکن هستید بیش از حد کافی هستند. با استفاده از پروژه شارژ مسافتی ، شرکت تسلا این ایستگاه های شارژی را به صورت رایگاه فراهم می کنند ، در حالی که هزینه نصب فقط به عهده صاحب ملک خواهد بود و هزینه الکتریسیته نیز توسط دارنده اتومبیل تسلا پرداخت می شود.

اقامتگاه های Airbnb موجود در ایالت کالیفرنیا که پیش از پنج محل اقامت دارند و همچنین 4 ستاره به بالا هستند میتوانند برای نصب این ایستگاه های رایگان شارژ تسلا ثبت نام کنند. شرکت تسلا قصد دارد که همکاری اش را با شرکت Airbnb را تا سطح جهانی گسترش دهد.

فواید انجام این طرح این طور که به نظر می رسد بیشتر به منظور انجام تبلیغات برای افزایش محبوبیت شرکت های تسلا و Airbnb بین عموم است ، تا این که برای جذب تعداد معدود مشتریانی باشد که از آن استفاده می کنند.

اما هنوز هم ، باید شرکت تسلا را برای انجام این ایده های خلاقانه جهت پیاده سازی زیرساخت­هایش تشویق کرد. بدون وجود این گونه شارژ ها، آن هم در سطح جهانی ، واقعا عرصه بر استفاده کنندگان ماشین های مدل S تنگ خواهد شد.

mashable.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا