خودرو جدید تسلا در مارس 2016 پیش فروش خواهد شد

خودرو جدید تسلا یعنی همان خودرو مدل 3 در مارچ 2016 پیش فروش خود را آغاز خواهد کرد

بعد از عرضه شدن خودرو های مدل S و مدل X  توسط شرکت تسلا تمام توجهات به این شرکت جلب شد اما با اعلام خبر عرضه خودرو مدل 3 آن هم به ارزش تنها 35000 هزار دلار بار دیگر شرکت تسلا مردم را شکفت زده کرد.

در روز چهارشنبه یکی از مدیران شرکت تسلا به نام الن ماسک در چند توئیت این خبر را منتشر کرد که خودرو جدید تسلا یعنی همان خودرو مدل 3 در اسفند 2016 پیش فروش خود را آغاز خواهد کرد و بعد از دو سال راهی بازار ها خواهد شد. هم چنین وی اعلام کرد که این خودرو منتقدین را شگفت زده خواهد کرد.

ewdsc

این خبرها تاییدی بود بر اخبار گذشته اما مطمئنا نمی توان به طور دقیق بر روی این زمان بندی ها حساب کرد چرا که خودرو های قبلی تسلا قرار بود در سال 2013 وارد بازار های بین المللی شوند ولی این اتفاقا تا سال 2015 میسر نشد.

سی پنج هزار دلار،در اسفند ماه رو نمایی مشود، بعد از آن تولید انبوه آغاز خواهد شد.

ماه گذشته تسلا بخشی از سهام خود را به ارزش 738 میلیون دلار فروخت تا سرمایه لازم برای تولید یک خودروی با کیفیت را تامین کند که در این فروش سهام الن ماسک از مدیران ارشد این شرکت سهامی به ارزش بیست میلیون دلار را به تنهایی خریداری کرد.

البته مطمئنا بازاریابی برای این محصول یک چالش بزرگ برای شرکت تسلا محصوب می شود چرا که این شرکت باید  بتواند ماشین الکتریکی جدید خود را یعنی مدل 3 را که برای تولید انبوه در بازارهای آمریکا ساخته شده است به تعداد زیادی در این کشور به فروش برساند که این امر نیازمند یک کار حرفه ای در بازاریابی این محصول است .

مدل 3 که یک ماشین الکتریکی است قادر خواهد بود تا با هر بار شارژ مسافتی حدود 200 کیلومتر را طی نماید و قیمت در نظر گرفته شده برای  آن 35 هزار دلار است که البته پیش بینی می شود که این مبلغ در زمان عرضه افزایش یابد .

در حالی که شرکت تسلا بیشتر خودرو های خود را خودرو هایی با کیفیت و لوکس تولید می کرد اما این شرکت قصد دارد تا با عرضه این ماشین الکتریکی سهمی در بازار های خودرو های ارزان قیمت داشته باشد.

مطمئنا سالهای آینده سالهای سرنوشت سازی برای کمپانی تسلا خواهد بود چرا که این شرکت می تواند به یک باره به یک غول خودرو سازی تبدیل شود یا اینکه ورشکست شده و از بازارهای معتبر دنیا  به کنار گذاشته شود .

نظرات خود را برای ما ارسال نمایید.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا