بررسی بازی فوق العاده برنارد شگفت انگیز (Amazing Bernard)

بازی برنارد شگفت انگیز را بررسی کنید یک بازی سکویی فوق العاده که به زودی برای iOS عرضه می‎شود

بازی برنارد شگفت انگیز (Amazing Bernard) که توسط کمپانی Kumkwat Entertainment ساخته شده است در هفته‎های آتی برای دستگاه‎های iOS عرضه خواهد داشت و اوه پسر اون بازی واقعا زیبا به نظر می‎آید.

من یکی از افرادی هستم که شدیدا طرفدار بازی‎های ماجراجویی/ سکو نظیر ماجراجویی لئو هستم و نمی‎توانم بیشتر از این برای این بازی صبر کنم.

1.The-Amazing-Bernard-teaser-002

این بازی به نظر می‎رسد ترکیب بی نظیری از اکشن و کاوش را در اختیار شما قرار دهد از آنجاییکه شما بر موانع غلبه خواهید کرد، از روی سکو‎ها پرش خواهید داشت و طوری در اطراف بی خیال شروع به دویدن می‎کنید انگار فردایی وجود ندارد.

شما در قالب شخصیت کارتونی به اسم Bernie O’Tag بازی می‎کنید ولی این بازی حتی دارای شخصیت‎‎‎های دیوانه کننده تری هم هست تا بسیاری از رمز و راز‎‎های آن آشکار شوند.

ما در بخش زیر بررسی کامل این بازی را برای شما فراهم کرده‎ایم:

نمای کلی از بازی

شما همانطور که برنی را در دل ماجراجویی زندگی‎اش هدایت می‎کنید در هوا اوج خواهید گرفت، نظیر یک توپ از زیر موانع لیز می‎خورید، از یک طناب آویزان خواهید شد،

کنترل قدرت یک فرشته را بر عهده خواهید گرفت و از قدرت‎های ویژه برای کنترل اشیاء درون بازی استفاده خواهید کرد.

در تبلیغ این بازی گفته شده است که “در جهان Bernie O’Tag چالش‎های بزرگی برای رد کردن وجود دارد، شخصیت‎های دیوانه‎ کننده و جالبی را باید دید و رمز و راز‎های زیادی را باید آشکار کرد. چیزی که باعث می‎شود Bernie O’Tag شگفت انگیز باشد حالا در اختیار شما قرار دارد.”

2.The-Amazing-Bernard-iPhone-screenshot-002 3.The-Amazing-Bernard-iPhone-screenshot-003

همانطور که قبلا اشاره شد، برنی می‎تواند از قدرت‎های ویژه‎ی خود برای کنترل جهان اطرافش استفاده کند، همین امر باعث می‎شود لایه‎ی دیگری از حل کردن معما به بازی اضافه شود. به عنوان مثال، شما نیاز به این خواهید داشت که روی قدرت‎های برنی آهسته ضربه بزنید تا سکوهایی ایجاد کنید تا برنی بتواند از روی آن‎ها بدوند. در موارد دیگر، شما فنر‎هایی را خواهید انداخت تا بتوانید اوج بگیرید و همینطور موارد دیگر که باید خودتان در بازی مشاهده کنید.

کمپانی Kumquat در تیزر تبلیغاتی این بازی گفته است “شما می‎توانید قدرت یک فرشته را به برنی اعطا کنید، باعث شوید او از یک اشتباه، با استفاده از بال‎هایی که او را به آرامی به روی زمین می‎رساند و از یک مرگ حتمی احتمالی نجات دهد، دوری کند.”

4.The-Amazing-Bernard-iPhone-screenshot-008 5.The-Amazing-Bernard-iPhone-screenshot-005

بازی قول حضور انیمیشن‎های روان و بیش از چندین مرحله‎ی با مهارت با دست کشیده‎ شده‎ با حضور عناصر گرافیکی 2 بعدی زیبا را می‎دهد.
وجود شخصیت‎هایی که باید در بازی باز شوند، وجود بخشی به اسم Endless Runner برای افرادی که به دنبال افزایش امتیاز خود هستند و حتی شخصیت‎های بیشتری را باز کنند، و یک ساندتراک فوق العاده و موارد متعدد دیگر، منتظر شما است.

ویژگی‎‌های کلیدی بازی

ویژگی‎های زیر تا به الان تایید شده است:

سه بخش/ 30 مرحله: 30 مرحله برای آشکار سازی داستان Bernie O’Tag، هرکدام با چالش‎های هیجان انگیز بی‎همتای خودشان.

وجود بخشی به اسم Endless Runner: برای رسیدن به بالای جدول امتیازات با استفاده از قدرت‎های برنی در چندین محیط متفاوت شروع به دویدن کنید.

باز کردن شخصیت‎های جدید: برای رقابت در چالش دونده‎ی بی پایان، چندین شخصیت‎ مختلف را به دست آورید و باز کنید.

عناصر گرافیکی دو بعدی زیبا: محیط‎ و انیمیشن‎های زیبای با دست کشیده شده باعث می‎شود به داستان Bernie O’Tag جان بخشیده شود.

ساندتراک حماسی: به دنبال آنکه میپرید، لیز می‎خورید و در قالب برنی خلق می‎کنید، گوش‎هایتان از موزیک بی ‎نظیر لذت می‎برند.

در هفته‎های آتی ویژگی‎های بیشتری هم اعلام خواهد شد.

6.The-Amazing-Bernard-iPhone-screenshot-004 7.The-Amazing-Bernard-iPhone-screenshot-007

زمان عرضه‎‎ی بازی و موجودیت آن

بازی برنارد شگفت انگیز در تاریخ نامعلومی از سال 2015 عرضه خواهد شد، ولی توسعه دهندگان این بازی در توییتر اشاره به این داشته‎اند که این بازی خیلی زود برای پلت فرم‎های iOS و آندروید عرضه خواهد شد.

ما به محض اینکه اطلاعات جدیدی به دست آید شما را مطلع خواهیم ساخت.

idownloadblog

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.