بررسی بازی فوق العاده برنارد شگفت انگیز (Amazing Bernard)

بازی برنارد شگفت انگیز را بررسی کنید یک بازی سکویی فوق العاده که به زودی برای iOS عرضه می‎شود

بازی برنارد شگفت انگیز (Amazing Bernard) که توسط کمپانی Kumkwat Entertainment ساخته شده است در هفته‎های آتی برای دستگاه‎های iOS عرضه خواهد داشت و اوه پسر اون بازی واقعا زیبا به نظر می‎آید.

من یکی از افرادی هستم که شدیدا طرفدار بازی‎های ماجراجویی/ سکو نظیر ماجراجویی لئو هستم و نمی‎توانم بیشتر از این برای این بازی صبر کنم.

1.The-Amazing-Bernard-teaser-002

این بازی به نظر می‎رسد ترکیب بی نظیری از اکشن و کاوش را در اختیار شما قرار دهد از آنجاییکه شما بر موانع غلبه خواهید کرد، از روی سکو‎ها پرش خواهید داشت و طوری در اطراف بی خیال شروع به دویدن می‎کنید انگار فردایی وجود ندارد.

شما در قالب شخصیت کارتونی به اسم Bernie O’Tag بازی می‎کنید ولی این بازی حتی دارای شخصیت‎‎‎های دیوانه کننده تری هم هست تا بسیاری از رمز و راز‎‎های آن آشکار شوند.

ما در بخش زیر بررسی کامل این بازی را برای شما فراهم کرده‎ایم:

نمای کلی از بازی

شما همانطور که برنی را در دل ماجراجویی زندگی‎اش هدایت می‎کنید در هوا اوج خواهید گرفت، نظیر یک توپ از زیر موانع لیز می‎خورید، از یک طناب آویزان خواهید شد،

کنترل قدرت یک فرشته را بر عهده خواهید گرفت و از قدرت‎های ویژه برای کنترل اشیاء درون بازی استفاده خواهید کرد.

در تبلیغ این بازی گفته شده است که “در جهان Bernie O’Tag چالش‎های بزرگی برای رد کردن وجود دارد، شخصیت‎های دیوانه‎ کننده و جالبی را باید دید و رمز و راز‎های زیادی را باید آشکار کرد. چیزی که باعث می‎شود Bernie O’Tag شگفت انگیز باشد حالا در اختیار شما قرار دارد.”

2.The-Amazing-Bernard-iPhone-screenshot-002 3.The-Amazing-Bernard-iPhone-screenshot-003

همانطور که قبلا اشاره شد، برنی می‎تواند از قدرت‎های ویژه‎ی خود برای کنترل جهان اطرافش استفاده کند، همین امر باعث می‎شود لایه‎ی دیگری از حل کردن معما به بازی اضافه شود. به عنوان مثال، شما نیاز به این خواهید داشت که روی قدرت‎های برنی آهسته ضربه بزنید تا سکوهایی ایجاد کنید تا برنی بتواند از روی آن‎ها بدوند. در موارد دیگر، شما فنر‎هایی را خواهید انداخت تا بتوانید اوج بگیرید و همینطور موارد دیگر که باید خودتان در بازی مشاهده کنید.

کمپانی Kumquat در تیزر تبلیغاتی این بازی گفته است “شما می‎توانید قدرت یک فرشته را به برنی اعطا کنید، باعث شوید او از یک اشتباه، با استفاده از بال‎هایی که او را به آرامی به روی زمین می‎رساند و از یک مرگ حتمی احتمالی نجات دهد، دوری کند.”

4.The-Amazing-Bernard-iPhone-screenshot-008 5.The-Amazing-Bernard-iPhone-screenshot-005

بازی قول حضور انیمیشن‎های روان و بیش از چندین مرحله‎ی با مهارت با دست کشیده‎ شده‎ با حضور عناصر گرافیکی 2 بعدی زیبا را می‎دهد.
وجود شخصیت‎هایی که باید در بازی باز شوند، وجود بخشی به اسم Endless Runner برای افرادی که به دنبال افزایش امتیاز خود هستند و حتی شخصیت‎های بیشتری را باز کنند، و یک ساندتراک فوق العاده و موارد متعدد دیگر، منتظر شما است.

ویژگی‎‌های کلیدی بازی

ویژگی‎های زیر تا به الان تایید شده است:

سه بخش/ 30 مرحله: 30 مرحله برای آشکار سازی داستان Bernie O’Tag، هرکدام با چالش‎های هیجان انگیز بی‎همتای خودشان.

وجود بخشی به اسم Endless Runner: برای رسیدن به بالای جدول امتیازات با استفاده از قدرت‎های برنی در چندین محیط متفاوت شروع به دویدن کنید.

باز کردن شخصیت‎های جدید: برای رقابت در چالش دونده‎ی بی پایان، چندین شخصیت‎ مختلف را به دست آورید و باز کنید.

عناصر گرافیکی دو بعدی زیبا: محیط‎ و انیمیشن‎های زیبای با دست کشیده شده باعث می‎شود به داستان Bernie O’Tag جان بخشیده شود.

ساندتراک حماسی: به دنبال آنکه میپرید، لیز می‎خورید و در قالب برنی خلق می‎کنید، گوش‎هایتان از موزیک بی ‎نظیر لذت می‎برند.

در هفته‎های آتی ویژگی‎های بیشتری هم اعلام خواهد شد.

6.The-Amazing-Bernard-iPhone-screenshot-004 7.The-Amazing-Bernard-iPhone-screenshot-007

زمان عرضه‎‎ی بازی و موجودیت آن

بازی برنارد شگفت انگیز در تاریخ نامعلومی از سال 2015 عرضه خواهد شد، ولی توسعه دهندگان این بازی در توییتر اشاره به این داشته‎اند که این بازی خیلی زود برای پلت فرم‎های iOS و آندروید عرضه خواهد شد.

ما به محض اینکه اطلاعات جدیدی به دست آید شما را مطلع خواهیم ساخت.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا