بهترین و جدید ترین آپدیت های ایکس باکس وان

این پست شامل یک سری به روزرسانی در ایکس باکس وان است که مطمئنا موجب محبوبتر شدن این کنسول خواهد شد. شاید نوعی اغراق است که بگوییم این به روزرسانی یک هدیه بزرگ است اما بزرگ ترین آپدیت اخیر ایکس باکس وان محسوب می شود. این تغییرات ایجاد شده در بخش هایی مانند گیم درایور(GameDVR) ، گزینه های راه اندازی و سیستم های گروهی می باشد.

xboxone-september-systemupdate-630x354

یکی از جالب ترین به روزرسانی ها افزودن مدیا پلیر به ایکس باکس وان است که به شما اجازه خواهد داد که بازی هایی که توسط USB وارد دستگاه شده اند اجرا کنید و مشغول بازی شوید. در این بخش لیست کاملی از تغییرات ایجاد شده در ویژگی های ایکس باکس وان را برای شما می نویسیم:

برنامه جدید مدیا پلیر :   اجرای فایل های چند رسانه ای وارد شده به دستگاه از طریق کابل USB و یا یک برنامه چندرسانه ای مربوط به سرورهای اینترنتی و با قابلیت پشتیبانی از  DNLA که به زودی به آن اضافه می شود.مدیا پلیر در ایکس باکس وان فرمت های بیشتری را نسبت به ایکس باکس 360 پشتیبانی می کند. از جمله ده ها فرمت جدید مانند  Mpeg 2 TS و فرمت های متحرک مانند gifs وMKV ! این ویژگی تا پایان سال جاری به ایکس باکس افزوده خواهد شد.

افزوده شدن برنامه های گروهی جدید و بهبود پارتی های قبلی: رهبری بهتر گروه های شما با تنظیمات جدید در بخش party leader . شما می توانید گروه هایی را با دیگران تشکیل دهید و هروقت نخواستید می توانید اعضای گروه را حذف کنید. همچنین این به روزرسانی به شما اجازه می دهد که ببینید تک تک اعضای گروه چه اقداماتی را در طی بازی انجام می دهند و چه کسی در حال بازی همراه شما و یا مقابل شما می باشد و همچنین به شما اجازه می دهد با سرعت بیشتری دیگران را به گروه خود وارد کنید یا آن ها را غیرفعال کرده و یا دعوت نامه برای شرکت در بازی مقابل شما به آن ها بفرستید.

ویژگی های جدید برای SmartGlass :   شما می توانید یک استاتوس از وضعیت اخیر فعالیت ها و نظرات را به دیگران ارسال کنید ، و همچنین به شما اجازه می دهد آیتم هایی از وضعیت فعالیت های خود یا کلیپ های مربوط به بازی را با دیگران به اشتراک بگذارید. در کنار ویژگی اشتراک گذاری نظرات و وضعیت ها ، یک بخش شخصی مربوط به وضعیت فعالیت های شخصی به بخش پروفایل و پیام رسانی شما اضافه شده است که به شما اجازه می دهد کلیه تغییرات روزانه خود را مشاهده کنید و همچنین امکان مکالمه خصوصی با اعضای گروه را برای شما فراهم می کند. علاوه بر این به روزرسانی دیگری که اتفاق افتاده است مربوط به قابلیت ضبط بازی به صورت کلیپ می باشد ، برای اینکار باید از طریق بخش Playing bar اقدام کنید. در نهایت برای کسانیکه مدام ایکس باکس وان خود را به نسخه های جدید تر ارتقا می دهند ما یک برنامه ای را معرفی می کنیم که در آن ویژگی های جدید به صورت هوشمند  برجسته تر شده (یعنی این صفحه می داند که کاربر کدام ویژگی ها را برای اولین بار است که مشاهده می کند و آن ها را برجسته تر می کند.)

گسترش ویژگی Xbox On:  قابلیت Xbox On به شما اجازه می دهد فرمان های صوتی را وارد کنسول های بازی کنید و به تدریج این ویژگی در حال گسترش در کشورهای جهان است و به تازگی به لیست کشورهایی که می توانند از این قابلیت استفاده کنند افزوده شده است : استرالیا، کانادا (به زبان فرانسوی)، ایتالیا، اسپانیا و مکزیک

بوت شدن سیستم به تلویزیون:  در حال حاضر صاحبان ایکس باکس وان می توانند کنسول هایشان را مستقیما از طریق تلویزیون تنظیم کنند. حتی می توانند زمانی که بازی در حال اجرا است این کار را انجام دهند.

کاربرد پهنای باند صفحه نمایش:   طریقه استفاده از پهنای باند به زودی به کاربران نشان خواهد داد که ایسک باک سوان چه میزان از داده ها را مصرف می کند ، این یک ابزار مفید است برای کسانی که دوست دارند پهنای باند خود را پیگیری کنند و توسط ISP های خاصی آن را تنظیم کنند.

توانایی حذف در بخش GameDVR :  کاربران می توانند پس از بارگذاری کلیپ های GameDVR  آن ها را انتخاب کرده و سپس حذف کنند تا فضای بیشتری در دسترس آن ها باشد.

ذخیره آواتار Gamerpic شما:  این گزینه جدیدی است که شما توسط آن می توانید آواتار یا تصویر خود را در بخش وان درایو دیگران ذخیره کنید تا آن ها همیشه شما را به عنوان حریف بازی به خاطر داشته باشند.

این ها یک سری ویژگی های جدید هستند که در حال طراحی برای افزوده شدن به ایکس باکس وان می باشند و همه آن ها را کاربران خود باید انجام دهند. یکی از این ویژگی ها به خانواده ها کمک می کند که در جریان بازی هایی که کودکان انجام می دهد باشند و به نظر برای یک گروه سنی خاص این ویژگی یعنی بوت شدن سیستم به تلویزون ضروری به نظر می رسد. همچنین به روزرسانی های مربوط به بخش های گروهی و آنلاین این بازی را دلپذیر تر از قبل می کند. همچنین ویژگی مطلع کردن کاربر از پهنای باند در کشورهایی همچون کانادا و نیوزلند که استفاده از پهنای باند خیلی شدید است می تواند مفید باشد.

اگر ایکس باکس وان دارید سعی کنید به روز رسانی های آن را دنبال کنید.

technobuffalo

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا