قاب‎های محبوب ضد آب ما برای آیفون 6

حالا که تابستان فرا رسیده است، وقت این است که برای تمامی فعالیت‎های ورزشی در آبی که عاشق آن‎ها هستید، برنامه ریزی کنید. چه در حال تفریح در یک پارک آبی باشید یا در ساحل برای استراحت دراز کشیده باشید، باید از آیفون خود محافظت کنید و محافظت به صورت ضدآب یک امتیاز افزوده به شمار می‎رود.

1.iPhone-6-waterproof-case
در ماه‎های اخیر، ما در حال بررسی قاب‌‎های متنوع و لوازم جانبی مختلفی برای آیفون 6 بوده‎ایم. امیدوار هستیم که به شما بسیاری از این محصولات محبوب در بازار را معرفی کرده باشیم تا بتوانیم آن چیزی که برای شما انتخاب درستی است، انتخاب کنید. برای امروز لیستی از بهترین قاب‎های ضد آب موجود در بازار را فراهم کرده‎ایم. در اضافه کردن قاب‎های مورد علاقه‎ی خود در بخش نظرات احساس راحتی داشته باشید.

LifeproofFrē

2.LifeProof-Fre-iPhone-6-case-e1427153444258-1024x740

برای یک قاب ضد آب خوش بنیه، قابل با دوامی به اسم Lifeproof’sFrē را بررسی کنید. این قابل ساخته شده از پلی کربنات که نظیر یک پوسته‎ی سخت می‎باشد آیفون 6 شما را به درستی در خود مهر و موم می‎کند و نظیر گارد‎های ارتشی آن را از سقوط از ارتفاعی تا 2 متر حفظ می‎کند.

این قابل تا دو متر ضد آب است و توانایی مقاومت تا 1 ساعت زیر آب را در این رابطه دارد. تمامی پورت‎ها با درپوش‎های خاصی پوشانده می‎شود، ولی زمانی که نیاز باشد می‎توان به آن‎ها دسترسی داشت.

کاور شفاف صفحه‎ی نمایش حساس به لمس به شما اجازه می‎دهد به کار با دستگاه خود ادامه دهید، حتی زمانی که به طور کامل درون قاب قرار گرفته است. غشای مخصوص دکمه‎ی Home برای شما استفاده از Touch ID را ممکن می‎سازد. این قاب را می‎توانید از سایت آمازون به قیمت 70 تا 72 دلار خریداری کنید که بستگی به رنگی که می‎خواهید دارد.

Catalyst

3.i6_Catalyst_Waterproof_Black_Black-1024x1024

اگر به میزان مقاومت در برابر آب بیشتری به نسبت Frē نیاز دارید ولی همچنان می‎خواهید به کلید‎های کنترلی اصلی آیفون خود دسترسی داشته باشید، قابل چنین استایلی را دارا است. تا عمق نزدیک به 5 متر در زیر آب و سقوط از ارتفاع 1.8 متری قدرت محافظت از گوشی شما را دارد.

وجود یک ضربه خور لاستیکی غیر کشویی همچنین شما را مطمئن می‎سازد که احتمال اینکه آیفون 6 شما از بین انگشتان شما لیز بخورد کم است. پشت و جلوی قاب شفاف است. بنابراین می‎توانید جلوه‎های بیشتری از طراحی زیبای آیفون خود را نمایش دهید و در همان حین از آن در برابر عناصر مختلف محافظت کنید.

دکمه‎ی Home با یک غشای خاص پوشانده شده است تا بتوانید از Touch ID استفاده کنید. پورت‎ها با درپوش‎های مهر و موم کننده‎ای پوشانده شده‎اند تا شما بتوانید زمانی که نیاز به شارژ دستگاه خود یا اتصال هدفون‎ها دارید آن‎ها را باز کنید. این قاب در سایت آمازون قیمتی بین 73 و 76 دلار، بسته به رنگ مورد انتخاب شما، دارد.

همچنین یک نسخه از آن برای آیفون 6 پلاس به قیمت 86 دلار موجود است.

FRiEQ Universal Bag

4.FRiEQ-Universal-Bag-Case-1024x1024

این کیف کوچک ضد آب آیفون شما را در خود با حفاظت در برابر آب تا 30 متر، جا می‎دهد. شما از بخش بالایی آن دستگاه خود را به درون سر می‎دهید و آن را با استفاده از مکانیسم قفل کردن لغزشی خاص می‎بندید.

چون یک کیف کوچک است، آن را می‎توان با هرگونه دستگاهی سازگاری دارد چه می‎خواهد صفحه‎ی نمایش 6 اینچی داشته باشد چه کوچکتر باشد.

بنابراین، چه آیفون 4 یا آیفون 6 پلاس داشته باشید، یا دیگر برند‎های گوشی‎های هوشمند همراه، در این کیف جا می‎شوند. پنجره‎ی جلویی شفاف آن به لمس حساس است تا بتوانید زمانی که آیفون 6 شما درون آن است، از آن استفاده کنید.

هیچکدام از پورت یا کلید‎های کنترلی در دسترس ولی نیستند. شما باید کیف را برای دسترس داشتن به آن‎ها باز کنید.

این قاب در سایت آمازون 10 دلار قیمت دارد.

Elenker Armor Defender

5.Elenker-Armor-Defender-iPhone-6-case

برای یک جایگزین ارزان‎تر برای بسیاری از قاب‎های ضدآب آیفون، Armor Defender برای حفاظت در برابر عناصری طراحی شده است درحالیکه عملکردی بودن گوشی حفظ شود. این قاب از مواد با دوام ساخته شده است تا در برای حداقل سقوط حفاظت برقرار شود.

تا عمق 2 متر به مدت 30 دقیقه ویژگی ضد آب بودن خود را حفظ می‎کند. پنجره‎ی شفاف حساس به لمس آن به شما اجازه استفاده از صفحه‎ی نمایش را می‎دهد. دکمه‎ی Home با یک غشای ویژه پوشانده شده است تا بتوانید از Touch ID استفاده کنید.

همچنین دارای یک پایه‎ی دم دستی است تا بتوانید آیفون 6 خود را در حالت چشم اندازی برای مشاهده فیلم‎ها در حالیکه در ساحل هستید، برپا کنید.

این قاب در سایت آمازون به قیمت 10 دلار موجود است. نسخه‎ای از آن برای آیفون 6 پلاس به قیمت 15 دلار موجود است.

Tethys Ultrapouch

6.Tethys-Ultrapouch-1024x1024

یک گزینه‎ی کیف مانند دیگر که می‎تواند مناسب شما باید the Ultrapouch است.

یک قاب جهانی برای دستگاه‎های دارای صفحه‎ی نمایشی تا 5.3 اینچ است که آیفون 6 شما را با یک مکانیسم قفل کردن خاص در خود قرار می‎دهد. ظاهر نازک آن برای شما کار محافظت از دستگاه تان را از عناصر مختلف بدون اضافه کردن حجم بیش از حد زیادی، آسان می‎سازد.

پنجره‎ی شفاف جلوی آن حساس به لمس است تا بتوانید زمانی که آیفون 6 خود را در آن قرار داده‎اید از آن استفاده کنید. همانطور که در رابطه با قاب‎های کیف مانند ضد آب معمول است، پورت‎ها و کلید‎های کنترلی در دسترس نیستند.

شما باید دستگاه خود را از کیف برای استفاده از آن‎ها در آورید. این قاب در آمازون به قیمت 8 دلار موجود است.

نسخه‎ای از آن به قیمت 10 دلار برای آیفون 6 پلاس موجود است.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا