خرید لاک های ناخن مناسب با استفاده از واقعیت مجازی

بهترین راه برای خرید لاک های ناخن مناسب استفاده از واقعیت مجازی است

روزهایی را ک باید صبر می کردید تا به خانه برسید تا بتوانید لاک ناخنی را که تازه خریده اید روی ناخن هایتان تست کنید و دست آخر هم از آن بدتان می آمد را به یاد دارید ؟ خب بهتر است که دیگر آن ها را به فراموشی بسپارید.

خبرگان لاک ها ناخن و مشاوران استفاده از آن در Sally Hansen ، برای برطرف کردن این مشکلات و خرید کردن های آزمون و خطایی ، نرم افزار جدیدی را معرفی کرده اند.

در سالن مراقبت و زیبایی ناخنی که درر روز جمعه در محله SoHo برقرار شده بود ، کمپانی Hansen از نرم افزار ManiMatch رو نمایی کرد ، نرم افزاری که به شما اجازه می دهد تا به صورت مجازی ناخن هایتان را لاک بزنید.

2015-09-20_115959

با استفاده از نرم افزار ManiMatch ، دیگر نیازی نیست که عکسی گرفته و یا عکس آپلود کنید ، چون که قابلیت واقعیت مجازی این نرم افزار به صورت زنده از دوربین گوشی شما استفاده می کند.

این نرم افزار را اجرا کنید و دستتان را در مقابل دوربین قرار دهید تا این برنامه بتواند شروع به اسکن کردن دست و رنگ پوستتان بکند و با استفاده از نتایج حاصله رنگ هایی را به شما پیشنهاد دهد. اگر یکی از این رنگ ها را انتخاب کنید ، نرم افزار به صورت زنده آن رنگ را بر روی ناخن های شما اعمال می کند.

خانم مادلین پول ( Madeline Poole ) سفیر جهانی رنگ ها و روند تولید شرکت Sally Hansen ، بیا کرد : ” البته هر شخص تن و شدت رنگ پوست متفاوتی را با رنگ های مختلف دارد ، پس مهم است که بتواند زنگ های مختلف را قبل از خرید تست کند . شما ممکن است که پیراهنی را در عمده فروشی خریداری کنید که به نظرتان مناسب است ، ولی وقتی به خانه می آیید و آن را تست می کنید ، این لباس ممکن است شما را زده کند و یا رنگ چشم ها و با موهایتان آن طور که می خواهید برجسته نکند ، همین موضوع در مورد لاک ناخن نیز صادق است “.

اگر شما دلتان نمی خواهد فقط به پیشنهادات این برنامه اکتفا کنید ، می توانید رنگ لاک های مختلف را از میان بیش از 200 طرح که این برنامه در اختیار شما قرار می دهد ، تست کنید. شما همچنین می توانید لاک های مختلف را بر اساس خط تولید های دیگر شرکت Sally Hansen ، مانند ژل ها و بلاش های سریع خشک شونده ، جست و جو کنید. وقتی که شما یک رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کردید ، می توانید آن محصول را از طریق برنامه خریداری کنید.

شما همچنین می توانستید محصولاتی را که در آن فروشگاه می دیدید هم بر روی خودتان آزمایش کنید .

فقط کافی است که بارکد آن را از طریق برنامه اسکن کنید و ببینید که آن محصولات به صورت زنده در تلفن شما بر روی دستتان اعمال می شوند. این نرم افزار در حال حاضر تنها برای گوش های آیفون عرضه شده است ، ولی این کمپانی قول داده است که نسخه اندرویدی آن نیز در چند ماه آینده وارد بازار شود.

این کمپانی قصد دارد که این فضای محازی جدید را با زنگ ها و محصولات هر چه بیشتر و محتواهای اضافی ، در آینده پشتیبانی کند. یکی از ویژگی هایی که این شرکت قصد دارد در آینده به این برنامه اضافه کند ، قابلیت امتحان کردن طرح های روی ناخن است. خانم پول بیان کردند که این شرکت قصد دارد بخش هایی را به این برنامه در آینده اضافه کند که اجازه طراحی و تست این گونه طرح ها بر روی دستتان را به شما خواهند داد.

کسانی که دست های ثابت دارند هم می توانند مراحل انجام شدن این طرح ها بر روی انگشتانشان را به صورت زنده تماشا کنند تا بتوانند آن ها را خودشان بعدا انجام دهند.

خانم کریستین دارسی ( Kristen D’Arcy ) معاون ریاست دیجیتالی شرکت Coty Inc. که سازنده محصولات Sally Hansen است ، به سایت Mashable این گونه بیان کرد : ” وقتی که ما به محیط خرید و وفروش محصولاتمان نگاهی انداختیم ، دیدیم که هیچ جای مناسبی برای تست کردن این محصولات در این مکان ها وجود ندارد. خریداران درب بطری های لاک را باز کرده و آن ها را بر روی دیوار ، علامت های موجود و حتی مستقیما بر روی لاکی که الان بر روی دستشان داشتند می کشیدند ، تنها به این دلیل که می خواستند رنگ و جلوه واقعی این محصول بر روی ناخنشان را متوجه شوند “.

قبل از آن که من نرم افزار ManiMatch را آزمایش کنم ، من فکر می کردم که این نرم افزار مانند وبسایت هایی که به شما اجازه می دهند که عینک های مختلف را بر روی صورتتان تست کنید – که البته هیچ وقت این کار را درست انجام نداده و شکل و زاویه قرار گرفتن عینک را درست در نیاورده و نمی توانستند تجربه واقعی را به شما منتقل کنند – عمل می کند. این سطح توقعی بود که من از عملکرد این برنامه در ذهن داشتم. ولی این نرم افزار توانست خیلی بهتر از انتظارات من عمل کند ، البته چند مشکل جزئی در حین انجام کارش وجود داشت.

پروسه کارکرد این برنامه خیلی سریع است

این نرم افزار به سرعت دست من را اسکن کرد ، اما حواستان باشد که این نرم افزار در مورد محل قرار گیری دست در درون نرم افزار خیلی حساس است و تا این کار را درست انجام ندهید کارش را پیش نمی برد. در میان رنگ هایی که این نرم افزار به من پیشنهاد داد ، رنگ های نعنایی شربتی ، بنفش یاسی روشن و در کمال تعجب من زرد خورشیدی بود ، رنگی که من همیشه از آن دوری می کردم.

مانیکور کننده ها همه به من گفتند که دست ها و ناخن های سالم و زیبایی دارم و رنگ پ.ستم به گونه ای است که تقریبا هر رنگی با آن جور در می آید. اما وقتی که من خودم معمولا در حال گشت وگذار در مغازه ها هستم زیاد دنبال رنگ های جدید و تجربه های تازه نمی روم ، و باید اعتراف کنم که رنگ های نارنجی و زرد هم واقعا رنگ های مورد علاقه من نیستند.

از آن جا که رنگ زرد خورشیدی برای من در آمده بود ، من هم تصمیم گرفتم که آن را امتحانی بکنم. وقتی که ان برنامه این رنگ لاک را بر روی انگشتان من قرار داد اولین واکنش من این بود که ” این خیلی رنگ عجیب و غریبیه و ناخن هام یه جوری شده ” ولی بعدا با خودم گفتم ” این رنگ خیلی هم بد نیست و یجورایی باحال است “. زنگ هایی که توسط برنامه بر روی ناخن هایم گذاشته شده بودند کمی تکان تکان می خوردند ، ولی وقتی دستم را تکان می دادم همراه دستم حرکت می کردند.

من چندین بار این برنامه را آزمایش کردم. قرار دادن دستانتان در جایگاه مشخص شده از آن چیزی که فکرش را می کنید سخت تر بود. اگر شما دستتان را به صورت نادرست قرار می دادید ، رنگ های لاک در تمام صفحه برنامه پراکنده می شدند و در همه جا قرار می گرفتند و انگار فقط از ناخن های شما دوری می کردند. و وقتی که این اتفاق می افتاد ، از نو انجام دادن این کار ها کمی مشکل بود ، چرا که هیچ دکمه عقبی در این نرم افزار وجود ندارد و شما مجبور بودید که نرم افزار را از نو اجرا کنید.

علی رغم این اشکلات موجود در برنامه که من با آن برخورد کردم ، این نرم افزار چیزی است که که من واقعا می خواهم از آن استفاده کنم. این که یک رنگ لاک را قبل از خریدنش امتحان کنید چیز بدی نیست ، و می تواند شما را از یک رفت و آمد طولانی به فروشگاه و تلاش های طولانی برای پاک کردن آن لاک در صورت دوست نداشتنش ، راحت کند. بالاخره با استفاده از این نرم افزار من پی بردم که رنگ زرد خورشیدی واقعا به من می آید.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا