The ExoMount Touch پایه‌ی آیفون اتومبیل

تنها یک راه برای استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی وجود دارد. در دسترس بودن، امنیت و تبعیت از قانون از ویژگی‌های استفاده از ExoMount Touch است که توسط iDownloadBlog تهیه شده و به قیمت ۱۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسد. ارسال به سراسر دنیا امکان پذیر است اما در ایالات متحده به صورت رایگان انجام می‌پذیرد.

1

استفاده از این وسیله ساده و آسان است: ابتدا این قطعه را با ExoSeal که در تلاش است تا بهترین چسبنده‌ی دنیا باشد به داشبورد یا صفحه‌ی اتومبیل یا هر سطح دیگری متصل ‌کنید. البته این ادعا به نظر غیر منطقی می‌آید اما ویدیوی آن نشان می‌دهد که این قطعه به خوبی به یک سطح متخلل می‌چسبد.

گیفت کارت

زمانی که به خوبی در جای خود قرار گرفت، محل اتصال آن پذیرای هر موبایلی است (از جمله آیفون 6 پلاس)، و زمانی که موبایل خود را روی آن قرار دهید بازوهای محافظ این پایه محل تلفن شما را ایمن می‌کنند. زمانی هم که خواستید از اتومبیل پیاده شوید، کافی است فقط دکمه‌ی رها سازی را فشرده و گوشی را بردارید. این پایه با تقریباً همه‌ی تلفن‌های هوشمند مدرن سازگار است.

The ExoMount Touch نرم و انعطاف پذیر است، و ۳۶۰ درجه می‌چرخد بنابراین می‌توانید آن را به هر صورتی که در نظر دارید قرار دهید. با وجود این که این قطعه برای اتومبیل طراحی شده اما می‌توانید از آن تقریباً بر روی هر سطحی استفاده کنید: به طور ایمن بر روی میز کار، کابینت‌های آشپزخانه و هر جایی که نیاز به ایستایی دارید قرار می‌گیرد.

شما می‌توانید این قطعه را با قیمت ۱۹.۹۹ دلار – همراه با ۳۳ درصد تخفیف – از iDownloadBlog خریداری کنید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا