گران ترین گوشی آیفون 6 اس پلاس را شخصی در هند خرید

رکورد خرید گران ترین گوشی آیفون 6 اس پلاس نسخه 128 گیگابایتی را به شخصی در هند رسید و ممکن است او اولین شخصی در جهان باشد که گران ترین گوشی آیفون را خریداری کرده است

نیمه شب پنجشنبه کشور هند در یک سکته مغزی تکنولوژی فرو رفت

راهول ملک در نهایت تواست گوشی آیفون 6 اس پلاس با رنگ رز طلایی را در دستان خود بگیرد . او ساعت ها قبل از پیش فروش گوشی های آیفون در هند منتظر بود تا این گوشی را خریداری کند و حاضر بود برای خرید آن بسیاری از پول های خود را خرج کند . پس از به دست آوردن گوشی او با گرفتن عکس سلفی از خود خوشحالی خود را اعلام کرد . او 4 برابر درآمد سرانه دهلی نو را برای خرید این گوشی هزینه کرده بود.

1

مانند دیگر کشور های جهان ، مشتریان کشور هند نیز در انتظار خرید گوشی های آیفون جدید بودند اما این جوان 29 ساله تنها شخص وفادار به فروشگاه اپل در دهلی نو کشور هند بود که بالاترین نسخه گوشی آیفون 6 اس پلاس را خریداری کرد و گزارش شده است که راهول ملک اولین شخصی می باشد که بالاترین نسخه گوشی آیفون را در جهان خریده است.

او در مورد این خرید شگفت انگیز گفت : “قیمت مهم نیست ، اگر شما هزینه بیشتری کنید ، کیفیت ببهتر و بالاتر خواهید داشت . و اگر شما هزینه کمتری کنید ، کیفیت پایین تر نصیبتان خواهد شد”

در شهرستان دهلی نو ، درآمد متوسط ماهانه در حدود 300 دلار است اما راهول ملک گوشی آیفون 128 گیگابایتی رز طلایی را با قیمت 1420 دلاری خریده است . این در حال می باشد که ارزان ترین نسخه گوشی آیفون 6 اس پلاس در کشور هند 957 دلار است و در ایلات متحده با قیمت 649 دلار آغاز می شود و بالاترین نسخه آن 949 دلار است . این خرید در کشوری با این درامد شگفت انگیز می باشد.

دلیل افزایش قیمت گوشی های هوشمند در دیگر کشور ها هزینه های سنگین واردات است که امسال رشد قابل توجهی در عرضه گوشی ها به کشور های خاور میانه داشته است . این هزینه ها به نفع شرکت هایی هست که گوشی ها را مونتاز می کنند که این کار در کشور هند بسیار انجام می گیرد.

iphone

کشور هند سومین بازار بزرگ گوشی های هوشمند در جهان پس از چینو ایالات متحده آمریکا است

اما این کشور به سرعت در حال رشد و پیشی گرفتن از کشور چین می باشد . رشد سالانه فروش گوشی های آیفون در هند و در طول 3 ماهه اول سال بیشتر از چین بوده است.

بازارهای در حال ظهر نیز افزایش رشد 65% درصدی داشته اند . یکی از مسئولین اپل در مورد این اتفاقات و رشد بازار جهانی گوشی های هوشمند گفت : ” این اعداد باور نکردنی است . در حالی که آن ها در یک محیط با بهترین شرایط نیستند”

با این حال بخش بزرگی از بازار های گوشی هوشمند با 23% متعلق به سامسونگ است و دلیل آن می تواند با صرفه تر بودن گوشی های سامسونگ باشد و می توان ساسمونگ را یکی از رقیب های جدی اپل دانست.

با توجه به تحقیقات IDC ، حدود 50% از تمام گوشی های هوشمند در کشوره ند کمتر از 100 دلار به فروش می رسند . مارک های محلی و چینی مانند Micromax،Intex, Lava, Lenovo, Huawei, Xiaomi,Gionee با قیمت های پایین تری نسبت به اپل فروخته می شوند اما این ارزانی قیمت باعث نشده که طرفداران اپل از گوشی های آیفون دوری کنند.

بسیاری از مشتریان مانند راهول ملک هنوز هم به گوشی های آیفون وفادار هستند و اعتقاد دارند که این گوشی ها ارزش هزینه را دارد . او گفت : ” این گوشی فوق العاده است . ارزش این همه دلار را دارد ”

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا