تبلت 6 اینچی و 50 دلاری شرکت آمازون

آمازون در تلاش برای رقابت با تبلت‌های اپل

با توجه به گزارشات و منابع منابع وال استریت ، آمازون قصد تولید یک تبلت 6 اینچی با قیمت 50 دلار را دارد . تبلت‌های آمازون، عملکرد خوبی دارند و از لحاظ کارایی در سطح بالایی قرار دارند، اما توانایی رقابت با تبلت‌های اپل ندارد و در جذب متشری موفق نبوده است . به همین دلیل شاید آمازون برای رقابت با اپل تغییرات اساسی در تبلت های خود انجام دهد.

2015-09-08_170523

آمازون در روش جدید خود هوشمندانه عمل کرده است و قصد دارد تا یک تبلت 6 اینچی مناسب را با قیمت ارزان 50 دلاری عرضه کند که در مقایسه با دیگر تبلت ها قیمت بسیار کمی است . باید منتظر ماند و دید که آیا این استراتژی شرکت امازون موفق خواهد بود یا شکت می خورد.

وال استریت ژورنال در گزارشی اعلام کرده است که آمازون روز گذشته اقدام به شروع برای فروش تبلت‌های 6 اینچی جدیدش نموده است و قیمت پایه برای آن‌ها را تنها 50 دلار در نظر گرفته است و این نصف قیمتی است که آمازون برای فروش تبلت Fire HD خود با سایز 6 اینچ در نظر گرفته که قیمت آن 99 دلار می باشد.

آمازون اعلام کرده است تجهیزات مربوط به تبلت‌ جدید خود را از شرکت‌ Huaqin Telecom Technology co و شرکت مخابراتی تایوانی تهیه کرده است و همین موضوع باعث کاهش هزینه های سنگین برای تولید این تبلت شده است .

شاید همین موضوع و همکاری آمازون با این دو شرکت باعث شده است که قیمت نهایی این تبلت تنها 50 دلار باشد

هنوز مشخصات کاملی از این تبلت منتشر نشده و زود است که بگوییم با یک تبلت فوق العاده یا ضعیف روبرو هستیم . بسیاری تا حرف از یک محصول ارزان قیمت می شود فکر می کنند که به دلیل ارزانی محصول ، ممکن است دارای قطعات و کیفیت بالایی نباشد ولی این یک فرضیه اشتباه است و ممکنه تا چند وقت دیگر شرکت آمازون این فرضیه غلط را به ما ثابت کند .

تنها مشخصات منتشر شده از این تلبت صفحه نمایش 6 اینچی و استفاده از اسپیکر مونو به جای استریو است.

آمازون ادعا کرده است در پاییز امسال تبلت های 8 و 10 اینچی را نیز در کنار این محصول عرضه خواهد کرد . البته هنوز برای این دو وع تبلت قیمت گذاری نشده است.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا