نسخه جدید دو نرم افزار فتوشاپ و پریمیر برای مک اپل

شرکت Adobe امروز نسخه جدید دو نرم افزار مجبوب فتوشاپ و پریمیر را برای سیستم عامل مک اپل منتشر کرد . نرم افزار فتوشاپ که محبوب ترین ادیتور عکس است در کنار نرم افزار پریمیر یک نرم افزار محبوب ویرایش و ادیت ویدیو به نسخه 13 ارتقاع پیدا کرده است . هر دو این نرم افزارها با تغییرات زیادی به نسخه جدید ارتقاع پیدا کرده اند : بهبود ابزار ویرایش ، اضافه شدن راهنمای تکنیک ها ، و عناصر آنلاین . اما نکاتی در رابطه با این دو نرم افزار نیز منتشر شده است .

 نسخه جدید دو نرم افزار فتوشاپ و پریمیر برای مک اپل

مدیر ارشد مهندسی شرکت ادوب می گوید : کاربران ما معمولا وقت کمی برای بدست آوردن نتایج دارند . ما در ادامه توسعه محصولاتمان دوست داریم محصولی را تولید کنیم که همه درخواست های کاربر را بصورت خودکار انجام دهد و ارتباط خوبی با دنیای آنلاین جهت اشتراک گذاری تصاویر و تولیدات ویدیویی داشته باشد .

اما برنامه فتوشاپ المنت 13 یک نرم افزار ویرایش عکس است که به گفته مسئولان شرکت ادوب بر طبق درخواست کاربران و نیاز بازار توسعه یافته است . یکی از مهمترین تغییراتی که در این نسخه قابل مشاهده است ابزار ترکیب عکس ها است ( Photo Merge ) . بخش انتخاب گر این ابزار در نسخه جدید تا حد بسیار زیادی هوشمند تر شده است و به کاربر اجازه می دهد تنها با چند کلیک حد مورد نظر را برای جداسازی انتخاب کند و بخش انتخاب شده را در عکس جدید قرار دهد .

نسخه جدید دو نرم افزار فتوشاپ و پریمیر برای مک اپل

همچنین در راستای ارتباط بیشتر فتوشاپ با اشترا گذاری آنلاین ابزاری مخصوص ساخت کاورهای فیس بوک ، و آواتارهای سایت های اجتماعی اضافه شده که با استفاده از تکنیک های خودکار و آموزش های کامل کاربر را در ایجاد عکس های پروفایلی زیبا کمک می کند .

نسخه جدید دو نرم افزار فتوشاپ و پریمیر برای مک اپل

همچنین لیست تغییرات خبر از اضافه شدن آپشن های متنوع در بخش فیلترینگ فعلی و اضافه شدن بیش از پنجاه فیلتر جدید می دهد . ( فیلترهای مجموعه ای از ابزارهای آماده برای ایجاد افکت روی عکس ها هستند که عملیات افکت گذاری را بصورت خودکار انجام می دهند ) . همچنین در بخش اسلایسینگ و برش به میزان زیادی هوش مصنوعی ارتقاع یافته و ابزارهای برش توانایی تشخیص اجزا و حتی چهره ! را دارند .

BNNOORelementsliveBNNOOR

و اما پریمیر 13 نیز تغییرات خوبی را تجربه کرده است . مجموعه ای ترنزیشن ها ( کاری مشابه با فیلترها در فتوشاپ دارند ) ، اضافه شدن افکت های صوتی ، دمو ها و فریم های مختلف برای ایجاد کلیپ های کوتاه و …. از جمله تغییرات جدید پریمیر 13 هستند .

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا