اکثر آیفون‎هادر نسخه‎ی کلکسیونی Fallout 4 جا خواهند گرفت

هفته‎ی گذشته در نمایشگاه E3 2015، کمپانی Bethesda Softworks برنامه‎‏های خود را برای انتظار نسخه‎ی کلکسیونی بازی بعد از آخرالزمانی Fallout 4 خود را که به زودی عرضه می‎شود، آشکار کرد، که این بازی دارای یک ابزار واسط شبیه ساعت هوشمند موسوم به pip-boy واقعی خواهد بود که اجازه خواهد داد با استفاده از

محل‎های قرارگیری ابری (از جنس foam) گوشی هوشمند همراه خود را درون آن جا دهید و آن روی دست خود در حال استفاده به همراه یک اپلیکیشن صفحه‎ی نمایش دوم، ببندید.

حالا این انتشار دهنده‎ی بازی اعلام کرده است که این Pip-Boy (دستگاهی نظیر ساعت هوشمند) قابلیت سازگاری با یکسری از تلفن‎های هوشمند همراه، از جمله اکثر مدل‎های آیفون اپل را دارد.

به طور رسمی، پیپ بوی با iPhone 4 و 4 اس، iPhone 5 و 5 اس و آیفون 6 کار خواهد کرد. Bethesda اضافه میکند که:

به علاوه، استفاده از محل‎های قرارگیری ابری شما را قادر به این می‎سازد که مشهورترین تلفن‎های هوشمند همراه خود را در آن‎‎ها جا دهید.

از آنجایی که ما می‎خواستیم به ابعاد مدل‎ درون بازی وفادار باشیم، هرگونه تلفن هوشمندی که بزرگتر از مدل‎های لیست شده باشد درون این دستگاه قابل پوشیدنی جا نخواهد شد. برای دستگاه‎های بزرگتر، اپلیکیشن همراه پیپ بوی ما هنوز وجود دارد.

بله، معنای این است که پیپ بوی نمی‎تواند iPhone 6 Plus بزرگ 5.5 اینچی را در خود جا دهد.

نسخه‎ی Fallout 4 Pip-Boy در حال فروش برای افراد مقیم در آمریکای شمالی است، بنابراین اگر شما موفق به یکی از آن‎‎ها شده‎اید خیلی خوش شانس هستید.

اروپایی‎ها با اینحال فرصت خرید این نسخه را دارند، از این نظر که Bethesda اشاره می‎کند “ما هنوز در حال کار بر روی محصول نهایی برای افراد مقیم اروپا هستیم و

اطلاعات بعدی در اوایل هفته‎ی بعد ارائه می‎شود.”

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا