با برنامه‎ی Swarm موجود در اپل واچ در نقاط مختلف چک-این کنید

روز دوشنبه، برنامه Swarm نسخه‎ی آیفون که زیربرنامه‎ی Foursquare است، آپدیت جدیدی را روانه اپ استور کرد. این آپدیت حالا به کاربران اجازه می‎دهد تا بتوانند به راحتی از Swarm روی ساعت‎هایشان در نقاط مختلف check-in کنند.

1

این آپدیت وقتی بیشتر به درد می‎خورد که بدانید اپ اصلی Foursquare خیلی وقت است که تنها برای پیدا کردن مکانی‎هایی برای غذا خوردن ، آشامیدن و سر زدن به کار می‎رود.

خالق بازی The Sims ، یک اپ قصه گو ی جدید برای ایفون به نام Thred طراحی کرد

همانطور که در تصویر پایین هم مشخص است، در نسخه‎ی 2.3 Swarm مخصوص آیفون، همه‎ی استیکرها در یک زبانه‎ی مخصوص خودشان جمع شده‎اند. همچنین تعداد زیادی استیکر تازه هم برای باز کردنشان اضافه شده. استیکرهایی که از نشان‎های قدیمی برگرفته شده‎اند و هزاران چالش‎های جدید دیگر که همه در خدمت فضای شاد و بازی وار swarmعمل می‎کنند.

Foursquare در مورد آپدیت اینطور گفته:” اپ به شما راهی سریع ارائه می‎دهد تا میزان پیشرفت‎تان را برای به دست آوردن استیکرهای جدید مشاهده کنید”. برای به دست آوردن استیکرها فقط کافیست مرتبا در محل‎های جدید چک-این کنید.

همچنین از حالا می‎توانید استیکر‎های بدست آورده را به سایر چک-این ها و حتی روی عکس‎ها اضافه کنید و یا در پیام‏ها به دیگران بفرستید.

این شرکت، قول داده که چیزهای خیلی جالب‎تر قرار است در برنامه‎اش قرار بگیرد. همانطور که قبل هم ذکر شد، Foursquare حدود یک سال پیش بود که تبدیل به برنامه‎ای منحصرا برای معرفی رستوران و کافی شاپ‎ها و غیره شد و بخش چک-این کردن به برنامه‎ای با نام Swarm منتقل شد.

البته Foursquare اعلام کرده که قرار است ویژگی mayorship را به برنامه برگرداند. در یادداشت انتشار اینطور آمده :”از این بعد تمام چک-این‎هایتان با توجه به این مسئله محاسبه می‎شوند، پس همین حالا از خانه بیرون بروید و محله‎تان برای پیدا کردن جاهای جدید جستجو کنید”.

اگرچه با این حال، برنامه Foursquare مخصوص اپل واچ تا حدودی نا امیدکننده است. این برنامه به جز پیدا کردن مکان‎های جذاب اطرافتان چیز خاصی دیگری را ارائه نمی‎دهد.

برنامه‎ی Swarm آیفون را رایگان از اپ استور دانلود کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا