خالق بازی The Sims ، یک اپ قصه گو ی جدید برای ایفون به نام Thred طراحی کرد

ویل رایت، یکی از بزرگترین طراحان بازی کامپیوتری، با رونمایی از اپ موبایلی اش با نام thred رسما وارد عرصه ی اپ های گوشی های هوشمند شد.

1

پروژه‎های قبلی رایت، یعنی The Sims و SimCity به کاربران این اختیار را می‎دادند تا شهرها و مردم مجازی خود را بسازند. اپ Thred نیز طوری طراحی شده تا به کاربران این امکان را بدهد تا با آزادی کامل داستان‎های خود را روی آیفون بسازند. کاربران می‎توانند عکس‎های مورد نظر خود را هم از Camera Roll آیفون انتخاب کنند و هم از سایر منابع اینترنتی‎شان یعنی شبکه‎های اجتماعی استفاده کنند. توضیحی کوتاه در مورد چند و چون این برنامه در ادامه آمده است:

شما می‎توانید از THREDبرای موارد زیادی استفاده کنید؛ مثلا می‎توانید از هر چیزی که شده تصاویری چندگانه بسازید؛ داستان سفرتان به مقصدی استوایی را بنویسید؛ دستورالعمل‎های مختلف و مفید را با دیگران در میان بگذارید و خیلی چیزهای دیگر. THRED ، ابزار لازم را برای درست کردن هر چیزی که به آن علاقه دارید در اختیارتان قرار می‎دهد. پس بهتر است زودتر دست به کار شوید.

هر داستان تصویری که با THRED ساخته شود، قابلیت اشتراک گذاشته شدن با دوستان را نیز دارد. یک قابلیت دیگر این است که برنامه می‎تواند به در پشت زمینه اجرا شود و به صورت خودکار Thread (گره) هایی را درست کند که البته کاربران می‎توانند بعدا آنها را ویرایش کنند. در حال حاضر این اپ تنها در ایالات متحده،کانادا،استرالیا و نیوزیلند قابل دسترسی است.

imore

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا