Twist یک لامپ هوشمند دارای اسپیکر برای آپارتمان شما است

برای آن دسته از افرادی که می‎خواهند آپارتمان‎های خود را اندکی هوشمند تر بسازند، کمپانی Astro، چراغ LED که دارای یک اسپیکر در خود است به نام Twist معرفی کرده است.

astro-twist-press

چراغ LED کمپانی Astro با نام Twist با توجه به زندگی در آپارتمان ساخته شده است و با توجه به همین امر به نسبت لامپ‎های هوشمند متفاوت است. Twist رنگ را براساس زمان روز تغییر می‎دهد، و برخلاف دیگر لامپ‎های هوشمند، توسط یک اپلیکیشن کنترل نمی‎شود. در عوض، از یک سوییچ تاریک کننده‎ی شخصی خودش استفاده می‎کند تا نور اتاق را کنترل کند.

همچنین دارای یک اسپیکر داخلی با قابلیت فعال سازی توسط AirPlay است که به شما اجازه می‎دهد یک فایل صوتی را از یک دستگاه اپل به جریان بیاندازید.

به علت سوییچی که این لامپ دارد، و این حقیقت که به طور خودکار براساس نور اتاقی که در آن قرار گرفته‎اند، تنظیم می‎شوند، لامپ‎های Twist نیاز به نصب اضافی فراتر

از برپایی خودشان ندارند. شما می‎توانید از سایت کمپانی Astro این لامپ را پیش خرید کنید و در اوایل سال 2016 عرضه‎ی این لامپ به بازار‎ شروع می‎شود. در حال حاضر شما می‎توانید ست تک اتاقه را سفارش دهید، که حاوی سه لامپ Twist به همراه یک سوییچ به قیمت 249 دلار می‎باشد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا