پاهای فلزی ، زمین نشستن هلیکوپتر ها را تغییر می دهد

این پاهای فلزی می توانند طریقی را که هلیکوپتر ها بر زمین می نشینند را به طور کلی تغییر دهند

اگر یک کار باشد که بتواند جلوه های ویژه و بدل کاری های فیلم های بالاتر از خطر را زیباتر و شگفت انگیز تر کند ، به طور ختم استفاده از پاهای رباتی مخصوص فرود وسایل نقلیه هوایی است. آژانس پروژه ها و پژوهش های تحقیقاتی دفاعی پیشرفته ( DARPA ) توضیحات و ارائه ای آزمایشی از هلیکوپتری به همراه چهار پایه ی حشره ای شکل را به نمایش در آورده است که می تواند بر زمین فرود آمدن این وسایل در زمین های ناهموار و متحرک را آسان تر و با ثبات تر کند.

2015-09-17_233008

این پاهای مفصلی متصل شده کاذب می توانند در کنار بدنه هلیکوپتر وقتی که در حال حرکت است، تا شده و جمع شوند. در طی زمان فرود آمدن ، این پاها از سنسور های متصل حساس به فشار استفاده می کنند تا به صورت زنده زاویه درست برای فرود آمدن را اندازه گیری کنند. به بیان دیگر ، این پاها ، هلیکوپتر را به یک عنکبوت پروازکننده غول پیکر تبدیل می کنند.

گیفت کارت اپل

به گفته قطعه خبری از روزنامه اختصاصی DARPA ، این نمایش آزمایشی نشان داد که یکی از مزایای بالقوه استفاده از این روش توانایی فرود و برخاستن از روی یک زمین لیز با شیب 20 درجه است ، آن هم دو برابر سریعتر از مقداری که در حالت معمولی می توان رو این زمین این عمل را انجام آمد.

از دیگر مزایای این روش می توان به کاهش خطر آسیب دیدگی در حین فرود آمدن و توانایی فرود بر روی کشتی ها ، آن هم در آب و هوای طوفانی و آب های مواج اشاره کرد.

با استفاده از این وسیله می توان مطمئن بود که همواره سفری بدون خطر و فرودی آرام خواهید داشت.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا