شارژر های خورشیدی بهترین گزینه برای استفاده در خارج از خانه

شارژر کاغذی خورشیدی برای شارژ کردن آیفون شما

مطمئنا شارژر های خورشید نتوانستد انتظارات محققین را براورده کنند اما به دلیل گنجایش فوق العاده این تکنولوژی برای پیشرفت بیشتر در اینده محققان هم چنان به عنوان یک گزینه مهم برای تامین انرژی آینده بشر به ان نگاه می کنند.

vb

طراحان شرکت کره ای سونگ اون به تازگی شارژر خورشیدی ای را طراحی کردند که نام آن را شارژر کاغذی گذاشته اند

این دستگاه که به اندازه یک کاغذ صخامت دارد می تواند دستگاه های الکترونیکی را شارژ نماید . درست بعد از یک هفته که این محصول در Kickstarter رو نمایی شد مخاطبان زیادی برای خرید آن ابراز علاقه کردند به طوری که این شرکت توانست تا مبلغ 869 هزار دلار فروش نماید و این در حالی بود که پیش بینی این شرکت برای فروش این محصول تنها 50 هزار دلار بود .این یعنی این شرکت بیش تر از 17 برابر از پیش بینی فروش خود برای این محصول توانسته است فروش داشته باشد.

این دستگاه دارای دو پنل از سلول های خورشیدی است که با هم دیگر یک میدان مغناطیسی را تشکیل می دهند . برای شارژ کردن یک iphone 6  شما باید دستگاه دو پنل این محصول را خریداری کنید تا بتوانید آن را شارژ نمایید و اگر بخواهید یک ای پد را شارژ نماید باید دو پنل دیگر به آن اضافه نمایید . این شارژر می تواند ایفون شما را در دو ساعت در شرایطی که هوا آفتابی باشد یا پنج ساعت در هوای ابری شارژ نماید که این میزان برای ای پد به ترتیب 4.5 و 9 ساعت است .

چانگ مدیر فروش شرکت سونگ اون می گوید که انها در ابتدا قصد داشتند تا این محصول را در چین تولید نمایند اما به دلیل حفظ کیفیت آن را در کره جنوبی تولید کردند . چانگ می گوید که : مطمئنا همه چیز در چین دارای یک خطر بزرگ به نام کپی کردن است و این خطر برای محصول ما هم وجود دارد ولی ما سعی میکنیم با حفظ کیفیت و عرضه محصول با کیفیت بالاتر با آنها رقابت کنیم .

این کمپانی دستگاه دو پنله این دستگاه را در آمریکا 125 دلار و چهار پنل آن را 200 دلار عرضه می کند .

نظرات خود را برای ما در بخش نظرات ارسال نمایید.

mashable.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا