ThingCharger ؛ اولین سرپریز صرفه جویی هوشمند در دنیا

این روز ها همه مان از چندین گجت در  کاربرد ها و نقش و نگار های گوناگونی استفاده می کنیم که در طول روز باید شارژ شوند. پس اگر شما هم مجموع تعداد پریز های موجود داخل اتاق یا سالن تان به تعداد انگشتان دست هم نیست، این پست را بخوانید.

راه حلی که پیش روی شماست چیزی نیست جز thingCharger ؛ تینگ شارژر (یا چیز شارژ کن :دی!) فرآیند انجام این عمل را کوتاه و آن ها را با پریز در تماس نگه می دارد که پریز را حتی برای بقیه ی دستگاه های الکترونیکی هم علی رغم دستگاه مورد نظر، باز می گذارد. با ویژگی منحصر به فردی که  این دستگاه دارد، می توان اسمارت فون ها، تبلت ها، ایی ریدر ها یا هر دستگاه دیگر را به آسانی شارژ کرد بدون آن که به دیگر گجت ها آسیبی وارد شود.

thing-charger
این دستگاه شامل سَری های قابل جایگزینی ای است که به دستگاه های گوناگون سرویس می دهد و همواره می توان پس از استفاده، مابقی سری ها را در پشت آن جای داد. پس بنابراین هنگامی که شارژ گوشی تان تمام شد، خیلی راحت آن را جدا کنید و در پشت چیز شارژ کن قرارش بدید. این پریز دارای دو شکاف مخصوص USB هم در پائین هستش که هنگامی که می خواهید، می توانید از کابل دیتای خود یا دیگر مشابه این از آن استفاده کنید.

شارژری برای همه ی موبایل ها

thingCharger دارای ورودی 30 پینه اپل، میکرو USB، مینی USB و لایتنینگ اپل هم هست که این تجهیزات اگر به آن نیاز داشته باشید، 9$ برایتان آب می خورد.
بهترین ویژگی که همه را جذب می کند اینست که به صورت همزمان خیلی شیک و مجلسی می تونید 2-3 دستگاه را شارژ کنید.
در حال حاضر، محصول کنونی با طراحی مخصوصی برای آمریکای شمالی ارائه می شود، اما تینگ شارژر به زودی برای انگلیس، اروپا و دیگر بازار ها نیز طراحی مخصوص خودشان را خواهد داشت.

ویدئوی مربوط به ThingCharger :

mmm
هزینه خرید یکی از آن ها [احتمالا] 29$ خواهد بود و در اولین فصل سال جدید میلادی به صورت عمومی عرضه خواهد شد.

مطلب فوق رو خوندید؟ پسند کردید؟ من که حتما یکی از این ها می خرم اگر تو ایران پیدا کمک البته… نظر شما؟

منبع : Geeky Gadgets

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا