دوچرخه ها یک وسیله نقلیه هوشمند می شوند

SmartHalo دستگاهی است که شما را برای رسیدن به مقصد راهنمایی می کند

به مرور زمان شاهد ساخت دستگاه و برنامه های هوشمند زیادی برای وسایل حمل و نقل هستیم . این هوشمند سازی وسایل حمل و نقل کار را برای ما آسان تر می کند و از امکانات بیشتری برخوردار خواهیم بود ، در حال حاضر دوچرخه ها نیز به دنیای فناوری آمده اند و یک دستگاه هوشمند برای حهت یابی مسیر ها برای آن ها در نظر گرفته شده است.

SmartHalo دستگاهی است که شما را برای رسیدن به مقصد راهنمایی می کند . این دستگاه به فرمان دوچرخه شما نصب شده می شود و با گوشی های هوشمند خود می توانید مسیر خود را پیدا کنید . در واقع این یک دستگاه راهنمای جهت یابی برای مسیر های شما خواهد بود.

بله شما می توانید با دوچرخه خود و به کمک این دستگاه به یک سفر کوتاه مدت بروید و بهترین مسیر ها را برای رسیدن به مقصد پیدا کنید . پس از نصب این دستگاه ، شما با گوشی یا ساعت های هوشمند خود با این دستگاه از طریق بلوتوث ارتباط برقرار کرده و مسیر مورد نظر خود را پیدا می کنید.

اگر شما گوشی را در جیب خود بگذارید ولی اتصال با دستگاه برقرار باشد باز هم می توانید مسیر خود را با توجه به هشدار های دستگاه پیدا کنید . اگر شما مسیر را درست بروید این دستگاه با با پرتو سیگنال های سفید و سبز به شما هشدار می دهد و اگر شما مسیر  را اشتباه بروید این دستگاه با رنگ قرمز به شما هشدار خواهد داد . زمانی که تلفن همراه شما زنگ می خورد و امکان نگاه کردن به صفحه نمایش و پیدا کردن مسیر را ندارید ، این هشدار ها برای طی کردن مسیر صحیح به شما کمک می کند.

با این دستگاه و اتصال از طریق گوشی هوشمند شما می توانید از میزان مسافت طی شده ، سرعت و مقدار کالری های سوزانده مطلع شوید . این دستگاه در برابر همه شرایط آب و هوایی مقاوم است . همچنین اگر شخصی قصد سرقت دوچرخه شما را داشته باشید این دستگاه با صدای بلند به شما هشدار خواهد داد.

این دستگاه قابلیت استفاده در شب را نیز دارد . در جلوی این دستگاه یک چراغ headlamp (معروف به چراغ لامپ سر) نصب شده است و زمانی که شما از دوچرخه استفاده نکنید به طور خودکار خاموش می شود . به نظر می رسد شما باید روزانه این دستگاه را شارژ کنید ولی سازندگان این دستگاه ادعا دارند که باتری آن تا 3 هفته قابل استفاده خواهد بود.

این دستگاه 16 می 2016 با قیمت 149 دلار عرضه خواهد شد.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا