کابل بسیار بلند Lightning: با دوام و مورد تایید MFi

کاربران سرسخت اپل نیاز به لوازم جانبی سرسخت هم دارند و بدون شک هیچ چیزی نمی‎تواند با کابل USB سفت و سخت Braided Lightning رقابت کند.

2123_10ftBraidedCable_780x473

 

این کابل که در ساختن‎اش بالاترین استانداردها رعایت شده، مورد تایید اپل هم هست و شما می‎توانید با استفاده از تخفیف‎های iDownloadBlog Deals آن را به قیمت 19.99 دلار خریداری کنید.

دیگر می‎توانید کابل USB توچشم و قدیمی مخصوص اپل را بیخیال شده به جایش از کابل‎های سیاه شیک یا قرمز آتشین این برند استفاده کنید. هر رنگی را که انتخاب کنید مطمئنا سادگی طراحی این کابل در هم تنیده را تحسین خواهید کرد. این کابل به دلیل وجود سیم کشی مسی و بدون اکسیژنی که درونش به کار رفته، از امنیت بالایی هم برخودار است.

این کابل با دوام دقیقا همان چیزی است که کاربران اپلی سخت گیر باید داشته باشند.

این کابل در هم تنیده 100 درصد با تمام دستگاه‎های Lightning سازگاری دارد و طول 3 متری‎اش سبب می‎شود بتوانید از روی تخت، مبل یا میزکارتان در حین شارژ شدن، عملیات سینک کردن را نیز به راحتی انجام دهید.

با استفاده از تخفیف ویژه‎ی iDownloadBlog شما می‎توانید این وسیله‎ی جانبی مطرح بازار را با قیمت 19.99 دلار خریداری کرده و33 % از هزینه‎ی واقعی‎اش را برای خود نگه دارید. این محصول برای ساکنین ایالات متحده، رایگان ارسال می‎شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا