امکان استفاده از هر نوع سه پایه‌ای برای موبایل‌ با این نگه دارنده

عکاسان تفننی و حرفه‌ای معمولا یک سه پایه خاص را برای عکاسی می‌پسندند. حتی عکاسان تازه‌کاری که از ایفون استفاده می‌کنند ممکن است از اینکه یک پایه برای سلفی گرفتن داشته باشند لذت ببرند. اما چرا فقط انتخاب‌های شما به یک سه پایه محدود شود؟

DaVoice-iPhone-6-tripod-adapter-mount
شرکت DaVoice نوعی نگه دارنده مناسب سه پایه‌ها برای موبایل‌های هوشمند طراحی کرده است که به حدی بزرگ است که حتی آیفون 6 پلاس هم در آن جای می‌گیرد و به کمک آن موبایل روی تمامی سه پایه‌های کوچک و بلند قابل استفاده می‌شود.

گیره نگه دارنده موبایل آن هم تا حدی قابل باز کردن می‌باشد که دستگاه‌هایی با پهنای 3.37 اینچ هم در آن جای گیرد. این در حالی است که بزرگترین موبایل شرکت اپل یعنی آیفون 6 پلاس فقط 3.06 اینچ پهنا دارد و حتی می‌توان آن را با یک ضخیم هم استفاده کرد.

این گیره مجهز به فنر بوده و با لایه نرم لاستیک مانندی پوشیده شده است تا روی آیفون‌تان خش ننداخته و در آن رد فرو رفتگی ایجاد نکند و در کل هیچ بخش فلزی این نگه‌دارنده با آیفون‌تان در تماس نخواهد بود.

این نگه‌دارنده مجهز به پیچ استاندارد سه پایه مدل 1/4-20 می‌باشد. اگر شما از سه پایه‌های قدیمی هم استفاده می‌کنید به همراه این نگه‌دارنده یک پیچ دیگر با همان سایز ولی مدل 3/8-16 وجود دارد که می‌توانید آن را جایگزین کرده و استفاده کنید.

برخی از نظرات کاربران آمازون در مورد این وسیله نشان دهنده مفید بودن آن برای بسیاری از افراد می‌باشد. با استفاده از بخش اصلی یک سه پایه می‌توانید آن را به جاهای مختلفی مانند دوچرخه، دوربین ثابت برای مد خانگی و یا هر جای دیگر قابل استفاده است.

قیمت این نگه‌دارنده مخصوص سه پایه شرکت DaVoice در آمازون فقط 7 دلار می‌باشد. البته به یاد داشته باشید که این فقط قیمت نگه‌دارنده می‌باشد و شامل سه پایه نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا