دانلود بازی This Was of Mine + بررسی کامل

در صنعت بازی‌‎های ویدیویی، اکثر سربازانی که در بازی‎های جنگی قرار دارند در خط مقدم جبهه قرار می‎گیرند و بازیکنان در میدان جنگ به خاطر دلیلی با نیرو‎های دشمن می‎جنگند. اکثر این بازی‎ها، بازی‎های تیراندازی هستند که مهارت‎های تک تیراندازی شما را به مرحله‎ی تست می‎گذارند.

1.This-War-of-Mine-2
بازی This War of Mine در جنبه‎ی کاملا متفاوتی عمل می‎کند. بجای اینکه گروگان‎ها را از یک فرودگاه به عنوان مثال نجات دهید، بازیکنان در قالب شهروندانی هستند که سعی می‎کند در یک شهر جنگ زده زنده بمانند. ما بررسی کامل این بازی را امروز برای شما آماده کرده‎ایم.

هدف در بازی

بازیکنان کنترل گروه کوچکی از شهروندان را بر عهده دارند که در کنار هم قرار گرفته‎اند تا در طول دوران جنگ در یک شهری که به اسم آن اشاره نمی‎شود، زنده بمانند. هر فرد دارای یک قابلیت خاص است و بعضی از آن‎ها مریض، مجروح یا هردوی آن، می‎شوند.

وظیفه‎ی شما این است که کمک به زنده ماندن کنید که این کار را باید با پیدا کردن مواد مفید در آشغال‎ها، ساخت چیز‎هایی برای کمک به آرام سازی و خوب کردن درد

آن‎ها، و حفاظت هرکدام از آن‎ها در برابر بیگانگی که منظور بدی دارند، انجام دهید.

مانیتور سامسونگ می‎تواند گلکسی S6 را بیسیم شارژ کند

طراحی بازی

این بازی یک نوع حس ترساننده و تیره در خود دارد.

شخصیت‎های بازی چنان به حالت واقع گرایانه‎ای حرکت می‎کنند که حس ناراحتی به شما دست می‎دهد.

ولی باید برای یک شهر جنگ زده هم همینطور باشد. مکانیک بازی به نوعی نظیر اسکرول کردن به جناحین است، ولی شکل کارتونی به خود نگرفته است.

شما می‎توانید معمولا تمام چیز‎هایی که در صحنه قرار دارد را به طور کامل در صفحه‎ی نمایش ببینید، ولی ‎می‎توانید با زوم به داخل کردن نگاه دقیق تری به چیزی داشته باشید. بازیکنان روی صفحه برای جابجا شدن از مکانی به مکان دیگر باید آهسته ضربه بزنند.

در طول روز، شما می‎توانید صدای بمب‎هایی که با زمین برخورد می‎کنند را بشنوید. شب‎ها آرام است، ولی خطر آن‎ها بیشتر است چون مهاجمین آن موقع گشت‎های خود

را می‎زنند.

همه چیز در بازی تیره، در هم شکسته و متروکه است. مهم نیست به چه میزان فضای زندگی خود را بهبود بخشید، همیشه یک پناهگاه بمباران شده خواهد بود جنگ شرایط سختی است.

2.This-War-of-Mine-1

گیم پلی This Was of Mine

بازیکنان باید در یک بازه‎ی زمانی مشخصی برای زنده ماندن در هر روز آذوقه فراهم کنند. در شب، یکی فرستاده می‎شود تا در بین آشغال‎ها به دنبال چیز‎های به درد بخور بگردد و سایرین در پناهگاه باقی می‎مانند، یا استراحت می‎کنند یا گوش به زنگ باقی می‎مانند.

در طول روز، اجازه دهید کسی که تمام شب را بیدار مانده است بخوابد و آن‎هایی که به خوبی استراحت کردند بر روی ساخت آیتم‎ها برای آسان تر کردن زندگی کار کنند.
در پناهگاه شما، شما مجبور به ساخت تخت خواب‎، پختن غذا، و ابزار مختلف از مواد خامی هستید که پیدا کرده‎اید. اگر خوش شانس باشید غذا به اندازه‎ی کافی که همه سیر شوند وجود دارد، ولی چنین چیزی بویژه همیشه اینطور نخواهد بود.

بازیکنان زمانی که در شب به دنبال پیدا کردن چیز‎های مختلف هستند، می‎توانند مناطق گوناگون مجاور را به دنبال تلاش برای مواد مورد نیاز، بگردند. بعضی از مکان‎ها بی ضرر و عاری از سکنه هستند. شما می‎توانید تا می‎توانید چیز‎های مختلف تا جایی که کوله پشتی شما پر شود، جمع آوری کنید بدون اینکه ترس دستگیر شدن داشته باشید.

در دیگر مکان‎ها، بازیکنان باید دزدکی بدون اینکه دیده شوند، عمل کنند تا جلوی حمله‎ی احتمالی به آن‎ها گرفته شود.

شما همچنین قادر به این خواهید بود که آذوقه‎ها را با رهگذر‎هایی که به شما رجوع می‎کنند، تبادل کنید. اگر قصد ساخت میز‎های کار را دارید، نیز یک کارگاه گیاهی که بتوانید دارو و سیگار در آن درست کنید، شما می‎توانید آذوقه‎های جدید خود را برای تبادل با کالا‎های بهتر، به کار ببرید.

این بازی همچنین چندین سناریو در اختیار شما می‎گذرد، که من بر این باور هستم که همانطور که بازی می‎کنید، باز می‎شوند. سناریو‎های مختلف به معنی شهروند‎‎های گوناگون با قابلیت‎های متفاوت است.

بعضی در پیدا کردن مواد مختلف در بین آشغال‎ها عملکرد خوبی دارند (دارای کوله پشتی بزرگتر برای جا دادن آیتم‎ها هستند)، بعضی در چک و چانه زدن عالی هستند و می‎توانند در هنگام تبادل کالا، چیز‎های بهتری به دست آورند.

این بازی روزانه پیشرفت می‎کند و هر روز زنده ماندن سخت تر می‎شود. شهروندان شما افسرده می‎شوند و نیاز به دلداری دارند.

گاهی اوقات شما باید از یک آسیب رنج ببرید تا بتوانید برای سایر اعضای گروه غذا بیاورید. زمانی که هوا سرد می‎شود، شما ممکن است مجبور به استفاده از یکی از کتاب‎های خود به عنوان سوخت شوید، که باعث می‎شود امید خود را از دست ندهید و گرم بمانید.

مهم نیست چقدر آیتم‎های مختلف یا غذا پیدا می‎کنید، همیشه احتمال این وجود دارد که مهاجمین در شب بیایند و غذای شما را بدزدند.

در این بازی شادی وجود ندارد.

بیشترین چیزی که شخصیت‎های شما می‎توانند به آن امید داشته باشید اندکی تظاهر در زندگی و آرامش نظیر یک صندلی خوب، غذای گرم و یک کتاب خوب است.

3.This-War-of-Mine-2

جنبه‎های خوب بازی

این بازی چندین ویژگی دارد که شما را علاقه مند نگه می‎دارد. در پناهگاهتان، شما باید برای زنده ماندن چیز‎های مختلف بسازید. تقریبا چیزی شبیه به یک بازی سندباکسی (دارای گیم پلی غیر خطی) است. زمانی که در آشغال‎ها به دنبال چیز‎های مختلف می‎گردید، شبیه به یک ماجراجویی اشاره و کلیک کن می‎آید که با اندکی حرکات دزدکی ترکیب شده باشد.

این بازی جو بسیار جالبی دارد و شما را عمیقا در خود جلب می‎کند تا بتوانید شخصیت‎های بازی خود را زنده و امیدوار نگه دارید.

جنبه‎های بد بازی

من معمولا به صورت تصادفی اشتباه می‎کردم و به یک شخصیت وظیفه‎ای را محول می‎کردم که برای یکی دیگر در نظر گرفته شده بود. فراموش کردن شخصیتی که برای کاری در نظر گرفته شده است آسان است.

من فکر نمی‎کنم این مشکلی باشد که بتوان آن را رفع کرد. اندکی فقط زمان نیاز است تا به آن عادت کنید.

قیمت و ارزش بازی

بازی This War of Mine 14.99 دلار قیمت دارد که ارزش تک تک سنت‎هایی که خرج آن می‎شود را دارد.

اگر شما از بازی‎هایی خوشتان می‎آید که عمیقا تکیه بر داستان دارد فوق العاده جذب این بازی خواهید شد که چطور چنین جزییات داستانی عمیقی دارد.

ارزش امکان بازی مجدد بی نهایت بالا است.

نه تنها متوجه خواهید شد که ساعت‎‎های بیشتری را دوست دارید که به نجات شخصیت‎های خود اختصاص دهید، بلکه می‎توانید با شخصیت‎های مختلف سناریوهای

مختلفی را بازی کنید.

نتیجه گیری

این بازی یکی از آن بازی‎هایی است که واقعا پتانسیل آن را دارد که بازی سال اپل معرفی شود.

پتانسیل محکمی دارد، به خوبی ساخته شده است، بی همتا و دارای داستان غنی و کاملی است که شما را بسیار درگیر خود می‎سازد.

من این بازی را برای طرفداران بازی‎هایی که محوریت داستانی دارد، بسیار پیشنهاد می‎کنم.

ولی برای یک تجربه‎ی مالوخیایی آماده شوید. سناریو‎ها معمولا به خوبی تمام نمی‎شوند. این بازی برای آیفون، آیپد و آیپاد تاچ موجود است.

آن را همین امروز از اپ استور دانلود کنید.

بازی‎های مشابه

این بازی همتایی ندارد. ممکن است در ژانر اشاره و کلیک کن بازی‎هایی مشابه با آن باشد، ولی سیر داستانی تیره‎ی آن باعث بی همتا شدنش می‎شود.

نظر شما در رابطه با این بازی گیرا و دارای فضای غمناک چیست؟ ما را از نظرات خود در بخش زیر آگاه سازید.

  1. از وقت و زمانی که برای بررسی کامل بازی ها می گذارید بسیار سپاسگذارم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا