تیم کوک برعکس مایکروسافت خبر از افزایش فروش آیپد می دهد

سایت بلومبرگ  رکورد بخشی از مصاحبه با مدیرعامل شرکت اپل آقای تیم کوک را منتشر کرد که وی در این گفتگو خبر از افزایش فروش آیپد در این اواخر می دهد. به گفته کوک فروش آیپد در 6 ماه گذشته افزایش بسیاری داشته است .

تیم کوک در مصاحبه ای اعلام کرد:

من نمی توانم با خوشحالی بگویم طی چهار سال اخیر آیپد خیلی فروش خوبی داشته است چون این اواخر فروش آن عالی بوده است و من از این بابت بسیار خوشحال هستم.

تیم کوک بر این باور است که فروش آیپد طبق آمار افزایش بسیار زیادی داشته است ، گفته می شود در سه ماهه سوم امسال میزان درآمد کسب شده از فروش آیپد برای اپل 16.3 میلیون دلار بود که این میزان در سال قبل این موقع 14.6 میلیون فروش داشته است و همچنین همین آمار نیز در سه ماهه دوم سال جاری 21.35 میلیون دلار بود که بازهم سال قبل این موقع این میزان 19.5 میلیون دلار بوده است.

سود آیپد برای اپل

همچنین تیم کوک در این مصاحبه اعلام کرد که در مجموع آیپد 250 میلیون دلار سود برای شرکت اپل به دنبال داشته است و گفت که این شرکت قصد دارد در آینده ای نزدیک بسیاری از ویژگی های آیپد را بهبود بخشد و اظهار امیدواری کرد که فروش سودآورتری در انتظار این محصول است.

به گفته سایت بلومبرگ بخشی از این برنامه مربوط به عرضه آیپد 12.9 اینچی می باشد، که گفته می شود این آیپد پرو در اوایل سال 2015 عرضه خواهد شد . خبرها حاکی از آن است که کیفیت صفحه نمایش این دستگاه در نوع خود بی نظیر خواهد بود.

bbb

شرکت اپل در زمینه فروش آپید در 6 ماهه اخیر افزایش زیادی داشته و همچنان با درصد 26.9 حرف اول را در بازار فروش تبلت می زند. آیپد ایر و آیپد مینی به ترتیب 98 و 100  درصد از رضایت مشتریان را جلب نموده اند ، و آیپد 85 درصد از سهام مربوط به ابزار آموزش پرورش در ایالات متحده را به خود اختصاص داده است.

فروش دیگر تبلت ها

به گفته Mossberg اخیرا مایکروسافت و سامسونگ  دچار افت فروش شده اند ، و به نظر می رسد که توقعات افراد از امکانات یک تبلت هنوز به حد مطلوبی نرسیده است و به گفته سامسونگ طراحان باید کاری کنند که این دستگاه به وسیله فراتر از نیازهای عادی تبدیل شود.

به گفته سایت خبری کیک استار به زودی با عرضه آیپدایر 2 و آیپد مینی رتینا ورژن جدید اپل این افزایش فروش را بیشتر کرده و موفقیتی حتی بیشتر از گذشته را تجربه خواهد کرد و کاربران خود را جلب خواهد کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا