تیم کوک : پیش فروش اپل واچ «فوق العاده» بود

تیم کوک روز جمعه بخشی از زمان خود را به بازدید از اپل استور محلی پالو آلتو اختصاص داد تا با افرادی که اپل واچ را امتحان می‌کنند دیداری داشته باشد. مدیر عامل اپل در این دیدار ضمن دست دادن و عکس انداختن با مشتریان، به سوالات آنان در خصوص جدیدترین دستگاه مورد انتظار پوشیدنی این شرکت پاسخ داد.

1

CNBC آن جا حضور داشت و برای دقایقی توانست در مورد ساعت مذکور و نقطه نظر تیم کوک در خصوص بازخوردهای آن صحبت کند. او در این باره گفت اشتیاق مشتریان ما را «شگفت زده» کرد.

کوک گفت: «کاربران بازخورد فوق العاده‌ای به ما دادند و سفارشات هم بی نظیر بود. در واقع واکنش‌ها به این ساعت هوشمند برایمان غیر عادی بود.» او اپل واچ استیل ضد زنگ همراه با بند سفید ورزشی خود را هم بر دست داشت.

پیش فروش اپل واچ از ساعت ۰۰:۰۱ امروز در ۹ کشور آغاز شد و تولید محدود این محصول هم به سرعت به فروش رفت. چند دقیقه پس از این اتفاق تاریخ عرضه‌ی بسیاری از مدل‌ها به ماه می موکول شد و اکنون هم تاریخ ژوئن و جولای اعلام می‌شود.

این ساعت هوشمند به طور رسمی از روز ۲۴ آپریل با ارزان‌ترین مدل ۳۴۹ دلاری عرضه خواهد شد. اگر شما قادر نیستید امروز شخصاً به یکی از اپ استورها مراجعه کرده و ساعت‌ها را ببینید، پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بررسی ما را مشاهده کنید تا با نخستین شگفتی‌های این محصول آشنا شوید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا