استیون پاول جابز کارآفرین، مخترع، بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت اپل و یکی از چهره‌های سرشناس در صنعت رایانه بود. استیو جابز در سال 1955 و در روز 24 فوریه متولد شد. جابز در سن 21 سالگی به همراه دوستش استیو وازنیاک 26 ساله توانستند شرکت اپل را تاسیس کنند. در طول سال‌های زندگی استیو جابز خدمات زیادی به دنیای رایانه‌های شخصی و گجت‌های امروزی کرد و همچنین توانست برند اپل را به اعتبار جهانی برساند. و در نهایت استیو جابز در سن 56 سالگی و در 5 اکتبر 2011 به دلیل داشتن سرطان لوزالمعده درگذشت.

امروز تولد 59 سالگی استیو جابز بوده‌ است و طرفداران اپل در سراسر جهان بار دیگر یاد بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بزرگ اپل را بعد از گذشت دو سال از مرگ ایشان گرامی می دارند.

jobs_1955_2011

جای تعجب نیست که مدیر عامل حال حاضر شرکت اپل آقای تیم کوک یکی از کسانی است این روز را به یاد دارد. تیم کوک امروز در دو توییت یاد جابز را ارج نهاد و به ادامه دادن کاری که استیو عاشقانه دوستش داشت، اذعان کرد.

تیم کوک:

به یاد دوستم استیو در روز تولدش.”کله شق و مشتاق بمانید”. او را ارج می‌نهیم و کاری که او عاشقش بود را ادامه خواهیم داد.

— Tim Cook (@tim_cook) February 24, 2014

ممکن است کوک به نحوی با بیان این موضوع بخواهد عدم ارائه دستگاه مهمی از سوی اپل تا به این لحظه از سال 2014 را توجیه کند و به دنبال کننده‌هاش فلسفه جابز مبنی بر توجه به تمام جزئیات رو یادآور شود.

به یاد استیو در روز تولدش: “جزییات مهم هستند، صبر کردن برای رسیدن به چیز درست ارزشش را دارد.”

— Tim Cook (@tim_cook) February 24, 2014

کوک قول داده است که اپل در حال کار بر روی “برخی محصولات واقعا بزرگ” است. که این محصولات در دسته‌بندی جدیدی قرار خواهند گرفت. البته ساعت هوشمند و محصولات مرتبط با تلویزیون هوشمند در بالای لیست شایعات قرار دارند. اپل هیچ‌گاه قصد نداشته با سرعت وارد بازار شود، ممکن است کوک به نحوری بی سرو صدا برای صبر و شکیبایی بیشتر درخواست می‌کند و می‌گوید کمپانی در حال کار بر روی محصولات و خدماتی است که در آینده نزدیک ارائه خواهد شد.

macrumors

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *