تیم کوک به کارکنان : ما در اپل کار درست را انجام میدهیم

بخش اجرایی اپل روز چهارشنبه ایمیلی گسترده به کارکنان اپلی ارسال کرد و از آن ها خواست تا بر هدایت کننده سیاست های تجاری اپل تجدید نظر کنند. در این سیاست نامه به طور گزارشوار جزئیاتی از آن چه کارکنان اپل باید هم در بیرون و هم داخل خدمات اپل باید بر طبق آن رفتار کنند را در اختیارشان قرار می داد که شامل تاپیک هایی از سرمایه گزاران شخصی، روابط کاری با دیگران، سیاست های گفت و گو و ارائه اطلاعات در عموم، پرسش های مطبوعاتی و موافقت آنان / عدم موافقت با آنان می شد.

این ایمیل یک نسخه iBook از سیاست های بیزینس/تجاری و ویدئویی از تیم کوک را شامل می شد که دیدی از ارزش های شرکت را به دست می داد.

همانطور که دکتر مارتین لوتر کینگ یک بار به آن اشاره کرد، زمان همیشه راست می گوید [باید] آن چه را درست است انجام دهیم. در اپل، ما چیزی که درست است را انجام می دهیم. حتی هنگامی که آسان نباشد. اگر با چیزی مواجه شدید که با استاندارد های ما سازگار نبود، آن را در میان بگذارید. خواه یک موضوع کیفیتی باشد یا یک ممارست تجاری؛ اگر بر امانت داری و تمامیت اپل موثر واقع می شود ما باید راجع به آن بدانیم.

در ایمیل که توسط SVP و کنسول عمومی بروس سول ارسال شد، اپل به کابرانش یادآوری می کند که سیاست های آن بر مبنای ارزش های صداقت، احترام، محرمانگی و التزام بحرانی از هر چه کارکنان اپل با قواعد کلی قانونی مانند آنتی تراست (مخالفت تشکیل (تراست) با اتحادیه های بزرگ صنایع ) و ضد انحرافی وفادار باشند می باشد.

apple-coo-tim-cook-we-have-no-interest-in-being-in-the-tv-market

من این را می نویسم تا چیزی را بسیار مهم انجام دهید – یک مقدار زمان کوتاه برای بازبینی سیاست هادی تجاری اپل اختصاص دهید. در شرایطی بسیار واضح توضیح داده می شود و این که شما چگونه باید به فکر تصحیح رفتار خود با مشتریان مان، شرکاء تجاری، نمایندگان دولتی و کارکنان شخصی باشید. ما از هر کارمند اپل انتظار داریم تا با این قوانین موافقت کرده و آن ها را درک کنند.

در حالی که شاید این یک رویداد خاص تلقی شود که پیکان این ایمیل و ویدئو را به کاربران سوق داده شده؛ پس اپل نیز در حال مقابله و کنار آمدن با مشکلاتی از قبیل محصولات و لو رفتن اطلاعات می باشد. اپل همیشه سعی داشته تا یک شرکت سکرت باقی بماند و پارسال تیم کوک همچنین قول داد تا هنگامی که بحث به محصولات برسد، میزان امنیت را به دو برابر برساند.

تلاش های کوک را نیز که کنار بگذاریم، همیشه چندین محصول اپلی با قاب های اولیه و قطعات مثل آیپد ایر و آیفون 5S و آیفون 5C در این چند ماه اخیر بوده اند که لو رفته اند. پس باید منتظر ماند و دید چه بلایی بر سر این گجت های بی زبان خواهد آمد!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا