زمان احتمالی 26امین دوره کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل

اگرچه تنها دو ماه از برگزاری 25امین کنفرانس جهانی توسعه دهندگان شرکت اپل می گذرد اما به نظر می رسد کنفرانس 26 ام در مرحله برنامه ریزی می باشد. به احتمال زیاد 26 امین دوره از جشنواره WWDC  از تاریخ 8 ژوئن 2015 آغاز شده و تا 12ام ژوئن ادامه خواهد داشت ، و این برنامه ریزی با توجه به زمان های خالی بودن مرکز همایش های  تابستانی موسکون می باشد.

در حالیکه که تاریخ مدکور فقط با نام “رویداد سازمانی” در وبسایت مرکز موسکون نشانه گذاری شده است ، در سال های گذشته (2008 الی 2012) نیز رویدادهای سازمانی غیر اختصاصی در طی ماه ژوئن به عنوان زمانی برای WWDC در تقویم سایت نشانه گذاری شده بود.

mosconeevent

 

8 الی 12 ژوئن از نظر زمانی با روزهایی در تقویم قراردادهای  چندین ساله برای نمایندگی کنوانسیون ها و بازدیدکنندگان سان فرانسیسکو که در سال 2010 افتتاح شده است تداخل دارد. تا کنون که این تاریخ ذکر شده از سال 2010 تا 2015 به صورت کامل رویداد WWDC را پوشش داده است و طی چهار سال گذشته زمان این کنفرانس جهانی منظم و دقیق بوده است.

البته این امکان هم وجود دارد که این “رویداد سازمانی” یا “Corporate Event” که در این برنامه زمانی نوشته شده است به رویداد دیگری غیرمرتبط با WWDC مربوط شود ولی تجربه نشان داده است که به احتمال خیلی زیاد این موضوع به  رویدادهای شرکت اپل ربط دارد. همچنین این امکان برای شرکت اپل وجود داشت که بتواند تاریخ دلخواه خود را انتخاب کند ولی به نظر می رسد اعلام تاریخ 8 ژوئن 2015 یک تاریخ آزمایشی برای کنفرانس جهانی توسعه دهندگان شرکت اپل در سال 2015 می باشد.

این پست را از دست ندهید: بازی clash of clans

احتمال قوی تایید رسمی زمان 26امین کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل حتی تا اوایل سال 2015 نیز مشخص نمی شود ، و این زمان وقتی قطعی می شود که سایت شرکت اپل اعلام کند و برای آن شروع به فروش بلیط کند. در سال 2014 شرکت اپل اعلام کرد که WWDC  اعلام شده برای 2 ژوئن به 3 آوریل منتقل می شود ، بلیط شرکت در این کنفرانس به علت تقاضای بالا طی یک سیستم قرعه کشی در اختیار متقاضیان قرار گرفت و انتظار می رود که بلیط کنفرانس 26ام نیز همینگونه به فروش برسد.

اگرچه برای پیش بینی محصولاتی که اپل در کنفرانس سال آینده معرفی می کند هنوز زود است اما طبق اتفاقی که در سال جاری و سال های قبل رخ داد ، شرکت اپل به احتمال زیاد به محصولات  iOS 9 و سیستم عامل OS X 10.11 به عنوان جانشینی برای سیستم عامل Yosemite تاکید بیشتری خواهد داشت.

این تاریخ همچنین ممکن است همزمان با عرضه چیپ های Broadwell  شرکت اینتل باشد و این موضوع یک رویداد ایده آل برای رونمایی از مک بوک های به روز رسانی شده بر اساس Broadwell باشد.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا