آمار استفاده از نرم افزار های گوشی هوشمند توسط سایت Flurry

مردم امروزه وقتی بسیار بیشتری را به جای استفاده از تلویزیون ، صرف استفاده از نرم افزار های موبایل هایشان می کنند

نرم افزار های گوشی ها در حال فراگیر تر شدن هستند ، ولی ، آیا به راستی این مسئله واقعا بعث تعجب شما می شود.

2015-09-14_000130

طبق گزارشی که به تازگی از سایت Flurry منتشر شده است ، این طور بیان شده است که مردم زمانی بسیار بیشتر از مقداری را که صرف تماشای تلویزیون می کنند ، به استفاده از نرم افزار های گوشی هایشان مشغول هستند.

در سال 2015 ، مصرف کنندگان آمریکایی تقریبا روزانه 198 دقیقه از زمانشان را صرف استفاده از نرم افزار های موبایل هایشان کرده اند ، درحالی که تنها 168 دقیقه از زمان روزانه شان صرف تماشای تلویزیون شده است. این زمان نسبت به زمان 139 ساعت در روز در سال 2014 و 126 ساعت در روز در سال 2013 ، پیشرفت بسیار زیادی داشته است. تازه در این محاسبات میزان زمانی را که مصرف کنندگان از مرورگر های گوشی هایشان استفاده می کنند لحاظ نکرده اند.

با اینکه میزان استفاده از نرم افزار های موبایلی افزایش یافته ولی میزان استفاده از تلویزیون کاهش پیدا نکرده

همچنین این گزارش اشاره می کند که چه میزان از این زمان استفاده از نرم افزار های موبایلی ، با زمان استفاده از تلویزیون تداخل پیدا کرده و در یک زمان رخ می دهد ، چرا که جمع کثیری از مردم در هنگام تماشای تلویزیون نیز از گوشی هایشان استفاده می کنند. در حالی میزان استفاده از نرم افزار ها روز به روز در حال افزایش است ، ولی میزان استفاده از تلویزیون کاهش پیدا نکرده است.

در همین حین ، بنا بر این گزارش ، کاربران گوشی های موبایل یاد گرفته اند که برای محتوا هایی که استفاده می کنند پول پرداخت کنند. بنا به سنت ، بازی های موبایلی رتبه های اول فروشگاه های نرم افزاری را تحت تسلط خودشان گرفته اند. اما امسال ، این انحصار به پایان رسیده است ، چرا که نرم افزار هایی چون Netflix ، Hulu ، HBO Now ، Spotify و Pandora رتبه های نخست را به خودشان اختصاص داده اند. و با گسترش روز افزونی که پرداخت های درون برنامه ای داشته اند ، کمپانی های رسانه ای قدیمی می توانند ” محتواها یشان را به نرم افزار ها انتقال داده و آن ها را به صورت مستقیم از طریق اینترنت و بدون هیچ واسطه ای جریان دهی کنند و از کاربرانشان از طریق فروشگاه های نرم افزاری پول دریافت کنند ، و در عین حال از طریق تبلیغاتی که در درون این نرم افزار ها قرار می دهند، پول دریافت کنند “.

این اطلاعات سایت Flurry همزمان با رونمایی از تلویزیون جدید شرکت اپل یعنی Apple TV منتشر شده است.

در نمایش روز چهارشنبه شرکت اپل ، مدیر عامل این شرکت ، آقای تیم کوک بیان کرد که تجربه های تلویزیونی به صورت ایستا باقی مانده اند ، در حالی که بیشرفت ها و ابداعات در زمینه تکنولوژی های موبایلی روز به روز در حال شکوفاتر شدن هستند.

اظهارات او بیان گر یک چشم انداز ساده است : ” ما اعتقاد داریم که آینده تلویزیون در نرم افزار ها است. در حقیقت ، همین حالا هم این انتقال شروع شده است “.

با نرم افزار های جدید پشتیبانی شده توسط سیستم عامل جدید Apple TV و بازارچه نرم افزاری ای که برای در یافت نرم افزار های شرکت های شخص ثالث در آن قرار داده شده است ، کاربران می توانند محتواهایشان را از شبکه Netflix جریان سازی کرده و همزمان با آن بازی هایی را از بازارچه خریداری کرده و به انجام آن ها مشغول شوند.

با قابلیت های جدیدی از این قبیل ، یک چیز به وضوح روشن است : آینده تلویزیون ها چیزی فراتر از فقط تماشا کردن تلویزیون است.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا