بازی Tiny Firefighters برای آیفون و آیپد اپ رایگان هفته

مطابق هفته‌های گذشته، این هفته نیز یکی از بازی یا برنامه‌های اپ استور به حالت رایگان درآمده است. اپل هر هفته یک اپلیکیشن یا بازی را به عنوان بازی یا برنامه برگزیده آن هفته اعلام می‌کند. امروز بازی Tiny Firefighters رایگان شد، این بازی را هم‌اکنون می‌توانید از اپ استور و رایگان دانلود کنید

اپل اپلیکیشن ‘Tiny Firefighters’ که توسط WonderKind ساخته شده را به عنوان اپلیکیشن (بازی) برتر هفته انتخاب کرد. این بدین معنی است که شما تا جمعه همین هفته می‌توانید این بازیجالب و زیبا را به رایگان دریافت کنید. این بازی یا به نوعی برنامه برای آیفون و آیپد بهینه سازی شده است و برای هر دو رایگان است. پس فرصت را از دست ندهید.

tiny-2

برای کسانی که با این اپ آشنایی ندارند، باید بگوییم که آتش نشان کوچک (Tiny Firefighters) یک اپ/ کتاب/ بازی برای کودکان است که به صورت تعاملی طراحی و ساخته شده است، که هم سرگرم کننده و هم آموزشی است

در بازی Tiny Firefighters چه اتفاقی می افتد ؟

شما در این بازی باید به آتش نشان و پلیس‌ها کمک کنید تا وظایف خود را در کل شهر به درستی انجام دهند. با قرار دادن آتش نشان در محل آتش سوزی و گذاشتن پلیس در محل سرقت این بازی آموزشی جالب انجام می‌شود. اگر هنوز در مورد دانلود این بازی تردید دارید، باید بگوییم که شرکت سازنده این بازی Wonderkind در زمینه ساخت بازی و برنامه‌کودکان بسیار معروف است و به طور خاص دانلود آتش نشان کوچک توصیه می‌شود. در واقع این اپ در رتبه بندی گروهی دسته خود و در 25 کشور اول است. اگر شما بچه دارید، این برنامه از بچه شما نگهداری می‌کند، یا اگر دوست دارید برنامه‌های رایگان را دریافت کنید، به شدت توصیه می‌شود که بازی Tiny Firefighters را تا زمانی که رایگان است دانلود کنید و بررسی کنید.

tiny-3 برای کسانی که علاقه‌مندند می‌توانند بازی Tiny Firefighters را هم‌اکنون از اپ استور به رایگان دریافت کنند. این بازی برای هر دو آیفون و آیپد رایگان است. سعی می‌کنیم در اپل سنتر هر هفته برنامه‌ها و بازی‌های مختلف اپ استور که برای مدت محدود به حالت رایگان درمی‌آیند را معرفی کنیم. نظر خود را در مورد بازی Tiny Firefighters با ما در میان بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا