اتومبیل Ultimate Utility شرکت تویوتا برای مقابله با پایان دنیا

یکی از تفریحاتی که من خودم به شخصه برای گذراندن زمان دارم این است که نشسته و تصور می کنم که اگر الان حوادث آخر دنیا رخ دهد ، من دوست دارم چه اتومبیلی را انتخاب کرده و با استفاده از آن راهم را در آن دنیای بی رحم طی کنم. من رویای استفاده از اتومبیل های زیادی را در سر پرورانده ام ، که از بین آن ها می توان اتومبیل Mercedes 6×6 کلاس G و خیلی از کامیونت های باری محبوب را نام برد. اما هرگز در بین این رویا هایم به فکرم هم خطور نکرده بود که در صورت رسیدن آخر دنیا و از هم فرو پاشیدن جامعه انسانی ، بخواهم یک مینی ون سوار شوم ، البته حالا قضیه فرق کرده است.

2015-11-02_084605

به لطف شرکت اتومبیل سازی تویوتا ، حالا این اتومبیل مینی ون Sienna است که در بالاترین جایگاه لیست من قرار گرفته است.

این اتومبیل زیبا و در عین حال خشن Ultimate Utility Vehicle ( UUV ) یا اتومبیل ابزاری برتر نامیده می شود

همان طور که می توانید ببینید با تایر های برجسته و سرسخت و طرح رنگ تماما مشکی بدون جلای خودش ، این اتومبیل با تمامی اتومبیل های استاندارد Sienna ای که تا به حال دیده اید کاملا تفاوت دارد.

با این که به نظر شما هنوز هم بدنه این اتومبیل ممکن است مانند یک مینی ون باشد ، ولی این بدنه بر روی شاسی کامیونت های سرسخت و قوی Tacoma سوار شده است ، شاسی ای که به آن تایر های غول آسا و قدرتمند 22 اینچی اضافه شده و آن را از سطح زمین بلند کرده اند که با استفاده ازآن ها می توان به راحتی در مشکل ترین جاره ها نیز حرکت کرد.

برای این که مطمئن شویم که اتومبیل UUV به همان اندازه که خشن به نظر می رسد ، سریع نیز هست ، شرکت تویوتا سوپر شارژ های مدل مسابقه ای ( TRD ) جدیدی را نیز به موتور مدل V6 این اتومبیل اضافه کرده است. هنوز مطمئن نیستیم که این قابلیت اضافه شده چه مقدار به میزان قدرت اسب بخار این اتومبیل ضافه خواهد کرد ، ولی مطمئن هستیم که هرچه هست ، چیز کمی نیست.

یک چراغ LED بسیار قدرتمند نیز بر روی سقف این اتومبیل تعبیه شده است که می توانید هر مسیر و یا جاده ای که اتومبیل UUV در آن حرکت می کند را به خوبی روشن کند. و با احتمال این که وقوع این اتفاق بسیار کم به نظر می رسد ، اگر یک موقع این اتومبیل در موقعیتی گیر کند ، شما می توانید برای بیرون کشیدن آن از قلابی که در قسمت جلویی آن قرار گرفته است ، استفاده کنید.

قسمتی از ذهن من به من می گوید که این طراحی بدنه با عقل جور در نمی آید ، ولی قسمت دیگر ذهن من نظر کاملا متفاوتی دارد ؛ بدین خاطر که این کامیونت کابین جادار و با دسترسی بالا با قابلیت های رانندگی در جاده های خارج از شهر و نا معمول را به راحتی برای کاربران فراهم می کند و در اختیار آن ها قرار می دهد و همین طور شکل و قیافه ای که دارد ، بسیار دوستش دارم.

mashable

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا