Trinity Audio مانیتورهای درون گوشی خود (IEM) را تولید کرد

Trinity Audio مانیتورهای درون گوشی جدید خود را برای افراد فعال بیشتر معرفی کرد

Trinity Audio Engineering که به تازگی کمپین خود را در کیک استارتر به وجود آورده قصد دارد با توجه به بازخوردهای خوب و موفقیت قبلی‌ای که به دست آورده مانیتورهای درون گوشی خود (IEM) را برای افراد فعال تولید کند.

trinity-audio-sports-iem@2x

محصولات Trinity Audio Helio و Atlas IEMs از آلومینیم ماشینی CNC ساخته شده و با فیلترهای قابل تغییر تکمیل می‌شوند. در حالی که هر کدام از این نسخه‌ها دارای درایورهای ۸ میلی متری صوتی هستند، مدل اطلس برای تولید یک خروجی ترکیبی از تعدادی آرمیچر مخصوص هم استفاده می‌کند.

از آن‌جا که این دستگاه‌ها برای فعالیت‌های ورزشی و کارهایی مثل آن طراحی شده‌اند پس باید ضد عرق باشند.

Trinity Audio Helio و مانیتورهای درون گوشی اطلس هم پوششی از جنس نانو دارند که در مقابل رطوبت و زنگ زدگی مقاوم است.

به علاوه به دلیل این که کاربران همیشه دستگاه‌های همه کاره می‌خواهند این استارت آپ سه کابل جدا شونده هم در کنار آن‌ها قرار داده. دو تا برای موارد ورزشی – یک کابل کوچک و یک کابل بزرگتر – و دیگری با طراحی کشی مخصوص به خود.

هلیو و اطلس هر دو شامل مجموعه‌ای از فیلترها هستند که صداها را کنترل می‌کنند. این مجموعه‌ها شامل پنج فیلتر هستند که با رنگ‌های خاصی نشانه گذاری شده‌اند: باس تقویت شده، v-shape، خنثی، خنثی به همراه باس و صداهای زیر. کاربران می‌توانند با امتحان هر کدام از این‌ها به گزینه‌ی مورد نظر خود برسند.

Trinity Audio تنها نسخه‌ی اولیه‌ای از طراحی هلیو و اطلس ارائه داده‌، بنابراین می‌توان امید داشت که با جمع شدن مبلغ مورد نظر طراحی آن یک سطح بالاتر برود.

تاکنون ۳ درصد کل مبلغ آن یعنی ۹۲،۹۷۲ دلار آمریکا جمع آوری شده و ۳۰ روز هم تا پایان تاریخ تعیین شده فرصت باقی است. اگر همین حالا اقدام کنید می‌توانید هلیو را به قیمت ۱۰۸ دلار و اطلس را به قیمت ۱۵۵ دلار به دست آورید.

اگر مشارکت مردمی و مراحل تولید با موفقیت طی شود انتظار می‌رود این محصول تا دسامبر امسال آماده‌ی عرضه به بازار گردد.

پس از تجربه‌ی اول پروژه‌ی کیک استارتر این گروه آن‌ها اکنون می‌دانند که این بار مردم خواهان سرویس تحویل سریع‌تر و راحت‌تری هستند.

gizmag

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا