سه ‎پایه‎ی اختوپوسی Case Star و تصاویری بدون لرزش

ازآنجاییکه ساعت اپل را می‎‌توان به عنوان یک کنترل از راه دور برای دوربین آیفون بکار برد، شما می‎توانید مطمئن شوید که خیلی زود عکس‎های شخصی با نمای صحنه (که کل صحنه را با دید خیلی وسیع در بر می‎گیرند) مد می‎شود، بویژه اینکه دیگر شما نیاز نیست از یکی از آن‎ “عصا‎های مخصوص گرفتن تصاویر سلفی” مسخره برای گرفتن تصویری از خود در جلوی برج ایفل استفاده کنید.

1

سه ‎پایه‎ی اختوپوسی Case Star حتی گرفتن تصاویر با نمای صحنه را آسان‎تر می‎کند چون شما می‎توانید پایه‎های این سه پای کوچک را حول هرچیزی که می‎خواهید بپیچانید تا بهترین تصویر را بگیرید.

پایه‎های شاخکی شکل را می‎تواند خم کرد و در هر موقعیتی تقریبا پیچاند. شما می‎توانید آن را کش دهید تا نهایت طول خود باز شود یا آن را به سمت پایین جمع کنید. می‎توانید آن را حول هرچیزی بپیچانید یا آیفون 6 خود را در موقعیت عجیبی کج کنید که حتی خودتان هم نمی‎توانستید چنین کاری بکنید. زمانی که پایه‎ها صاف هستند (در موقعیت سه پایه‎ای نیستند) تا 5 اینچ بلند می‎شوند.

به همراه سه پایه یک گیره برای قرارگیری تلفن هوشمند ارائه می‎شود که آن را می‎توان براساس نوع تلفن تنظیم کرد که به میزان 2.5 تا 3 اینچ کش می‎آید (حواستان باشد که آیفون 6 پلاس اندکی از 3 اینچ پهن‎تر است، بنابراین نمی‎شود این گیره را طبق آن تنظیم کرد).

این گیره را می‎توان همچنین برداشت و هرگونه دوربین دیجیتال (یا دوربین فیلم برداری) را بجای آن در محل خود پیچ کرد.

بهترین بخش ماجرا این است که این گیره‎ی کوچک در آمازون تنها 3 دلار قیمت دارد و فرستادن آن در خانه به رایگان است (ولی خیلی طول می‎کشد). بنابراین اگر مشخص شود این آن چیزی که به دنبال هستید نیست، پول زیادی از دست نداده باشید.

نظر شما در رابطه با این سه پایه چیست؟ ما را از نظرات خود در بخش زیر آگاه سازید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا