اگر گوشی شما کامل شارژ نشده باشد TSA اجازه پرواز را به شما نمیدهد

TSA  معادل (Transportation Security Administration) اداره امنیت حمل نقل این قانون را عملی کرده است . اگر شما در ده سال گذشته در یک هواپیما بوده اید پس شانس خوبی را داشته اید زیرا در حال حاضر محدودیت های متفاوتی برای پرواز ها قرار گرفته است که برای مسافران به عمل در آوردند . قبلاً مادر مجبور بود ثابت کند چیزی که همراهش هست شیر برای کودک است اما  در حال حاضر به نظر می رسد که اداره امنیت حمل و نقل ایالات متحده فقط می خواهد مطمئن شود این که مواد هایی که قرار است وارد هواپیما شوند با نام های غیر مجاز وارد پرواز نمی شوند (مواردی که در قانون حمل یک جسم یا ماده، ذکر شده) . بر اساس گزارش جدید ، پرواز به ایالات متحده از اروپا ، شرق میانه ، و آفریقا در حال حاضر به دلیل تهدید و حملات تروریستی که برخی مواقع رخ داده است ، باعث شده تا این سخت گیری های اداره امنیت بیشتر شود .

بررسی و کارهای زیادی در زندگی روز مره ما هستند که داشتن تلقن همراه را برای ما امری ضروری کرده است .

TSA-main1داستان اصلی اینجا است که هرکسی قصد سوار شدن به هواپیما و سفر به  ایالات متحده داشته باشد در معرض یک بررسی کامل دستگاه های سخت افزاری که کاملا شارژ نشدن و قابل روشن شدن نیستند  قرار میگیرد که این مورد مزایا و معایب مربوط به خودش را دارد … TSA ظاهراً نگران این است که این دستگاه ها قابلیت منفجر شدن را داشته باشند ،  این دستگاه ها عبارنتد از تلفن های هوشمند ، لپ تاپ ها و …  TSA به وسیله دستگاه های کنترل کننده درون و اجزای آن دستگاه ها را شناسایی می کند . سوال اینجاست که آیا این همه کار واقعا امنیت پرواز ها را به طور کامل براورده میکنه ؟ ما فقط می توانیم امیدوار باشیم ، این امر برای افراد عادی مثل ما که برای کار های روزمره خود از آن دستگاه ها استفاده می کنند نیز باعث مشکل است ، زیرا اجازه نشستن در هواپیما را تا زمانی که از مواردی که در بالا درموردشان صحبت کردیم باشد نخواهیم داشت . برای شروع ، قبل از خروج از خانه مطمئن شوید همه چیز به طور کامل شارژ شده باشد! .

Airport-Security1

اگر به دنبال مطالب بیشتر در مورد این زمینه هستید می توانید از لینک سایت اصلی TSA که در پایین برایتان گذاشته ایم استفاده کنید .

TSA

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا