تامبلر سیستم ریبلاگ خود را تغییر می دهد

تامبلر یک وب سایت و یک پلتفرم وبلاگ است که به کاربران خود اجازه ارسال متن، عکس ها، فیلم ها، لینک ها، نقل قول ها و صدا را از طریق tumblelog می دهد

کاربران می توانند کاربران دیگر را دنبال، و یا tumblelog خود را خصوصی نمایند که استفاده از خدمات آن بسیار ساده است. تامبلر 225 میلیون وبلاگ دارد که در میان 10 شبکه بزرگ اجتماعی قرار گرفته است.

fdac

اما روز گذشته این شبکه اجتماعی که متعلق به یاهو است در بخش ریبلاگ خود تغییراتی ایجاد کرده است تا کاربران بتوانند به راحتی به مطالب دسترسی داشته باشند و انها را مطالعه کنند.

در تامبلر کاربران قادر بودند تا بعد از ارسال یک پست یک ریبلاگ برای آن منتشر کنند اما وقتی که سایر مردم نیز آن پست را ریبلاگ می کردند در آن پست یک شلوغی به وجود می امد که باعث نارضایتی کاربران می شد اما روز گذشته با تغییر گرافیکی سیستم ریبلاگ تامبلر این شلوغی به زیبایی تبدیل شده است . با تغییر جدید تمام ریبلاگها به طور مرتب و در زیر یک ستون قرار می گیرند و پاسخ دادن به آنها نیز ساده تر از گذشته شده است.

البته مطمئنا مانند هر شبکه اجتماعی دیگر با این تغییر کاربران این شبکه نظرات مختلفی را در مورد ان مطرح می کنند که عموم این کاربران از این تغییرات خوش حال هستند ولی عده ای از کاربران نیز ناراضی هستند به طوری که تهدید کرده اند که دیگر در این شبکه اجتماعی فعالیت نکنند .

ریبلاگ در تامبلر دیگه مثل گذشته وحشتناک نیست

این تصمیم تامبلر برای تغییر سیستم ریبلاگ خود از تیر سال گذشته گرفته شد زمانی که عده ی زیادی از کاربران این سیستم از بخش ریبلاگ ناراضی بودند و خواستار تغییرات در این سیستم شدند . یکی از مدیران تامبلر نیز در اخرین توئیت خود اعلام کرده بود که با تغییرات جدید انعطاف پذیری این شبکه اجتماعی نسبت به گذشته افزایش می یابد و کاربران می توانند راحت تر در این سیستم به فعالیت بپردازند .

نظرات خود را برای ما ارسال نمایید.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا