اولین فروشگاه اپل ترکیه 13 فروردین 93 افتتاح خواهد شد

در اوایل سال 2014 تیم کوک به ترکیه سفر کرد تا با رییس جمهور این کشور ملاقات داشته باشد و در مورد افتتاح فروشگاه اپل در استانبول، تحقیق و توسعه و سایر مسائل صحبت کند. افتتاح این فروشگاه‌‍ از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به نوعی اولین حضور اپل در این منطقه محسوب می‌شود. فروشگاه اپل در ترکیه می‌تواند قدم بزرگی برای این کشور و همچنین برای شرکت بزرگ اپل باشد تا هر دو از این همکاری بهره ببرند.

Tim-Cook-and-Abdullah-Gul

به نظر می‌رسد صحبت‌های بین تیم کوک و رییس جمهور ترکیه به موفقیت انجامیده و به نقل از وبلاگ ترکیه‌ای اپل به نام ElmaDergisi، اپل می‌خواهد در تاریخ 4 آپریل و در مرکز Zorlu فروشگاه خودش را افتتاح کند. و به عنوان اثبات بزرگی این اتفاق هر دو تیم کوک و عبدالله گل رییس جمهور ترکیه در افتتاحیه این مراسم شرکت خواهند کرد.

این بخشی از گزارش سایت ElmaDergisi است:

در طول ملاقات انجام شده در ماه فوریه، تیم کوک اعلام کرد که اولین فروشگاه اپل در ترکیه در ماه آوریل افتتاح خواهد شد. امروز بر اساس اطلاعات جدید بدست آمده از دفتر رسمی اپل، می‌دانیم که تاریخ افتتاح در 04/04/2014 خواهد بود.

کوک می‌گوید اولین فروشگاه اپل در ترکیه منحصر به فرد است، این فروشگاه 21000 فوت مربع را در داخل مرکز خرید Zorlu اشغال خواهد کرد و با یک مکعب شیشه‌ای ساخته خواهد شد. این فروشگاه در بین دو خرده فروشی بسیار لوکس و زیبا واقع می‌شود.

اپل از اکنون و تا ماه‌های آینده بر روی افزایش حضور خود در ترکیه کار خواهد کرد. یک فروشگاه اینترنتی نیز در ماه نوامبر تاسیس شد بود، و کوک گفته بود بر روی پروژه‌های متعددی با این کشور در حال همکاری است از جمله این همکاری‌های مشترک تسهیل در روند تحقیق و توسعه و همچنین معامله 4 میلیارد دلاری آیپد با آموزش و پرورش این کشور است.

اپل همراه به دنبال افزایش حضور خود در کشور‌های مختلف جهان است تا سلطه قدرت خود را به کشور‌های دیگر وارد کند. این شرکت آمریکایی هم اکنون نیز در حال تلاش برای افزایش فروشگاه‌های خود در کشور‌های آمریکای جنوبی مثل برزیل است. امیدواریم روزی اپل در ایران نیز فروشگاه خودش را تاسیس کند. به نظر شما از این به بعد شاید گیفت کارت آیتونز ترکیه خواهیم بود ؟

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا