آپدیت Tweetbot 2 برای مک با طراحی OS X Yosemite

بهتر است دیر کرد تا اینکه هرگز نرسید! توسعه‎ دهنده‎ای به اسم Tapbot در نهایت برای کلاینت محبوب توییتر برای OS X آپدیت مهمی ارائه داد. Tweetbot 2 برای مک در قالب یک آپدیت رایگان برای کاربران فعلی Tweetbot موجود است. برای کاربران جدید این اپلیکیشن با یک قیمت تخفیف خورده‎ی 12.99 دلاری موجود است، در حالیکه قیمت معمول آن 19.99 دلار می‎باشد.

1Tweetbot-2-for-Mac-teaser-001
در Tweetbot 2 برای مک جدا از ظاهر رنگی تازه و اندکی شفاف تیره در دستگاه‎های Yosemite، ویژگی جستجو در timeline نیز پیشرفته‎تر شده است، یک لایه بندی سه صفحه‎ای به چشم می‎خورد که به لیست شما نظم می‎دهد و یک اینترفیس شبه iOS در بخش مشاهده‎ی جزییات توییت دیده می‎شود و قابلیت دیدن عکس‎های اخیر کاربران و بسیاری از موارد دیگر.

اینترفیس بالایی این اپلیکیشن فوق‎العاده به نظر می‎رسد به طوریکه یک ظاهر مسطح پیدا کرده است،

 

حروف چینی دقیقی پیدا کرده است و صفحات پروفایل با در اختیار داشتن عکس‎های دایره‎ای از پروفایل، حباب‎های چت شبیه به حباب‎های iMessage و دیگر مزایا، به خوبی آراسته شده‎اند.

2Tweetbot-2-for-OS-X-Mac-screenshot-005

بخش جدیدی به اسم Recent Photos  از بخش مشاهده‎ی پروفایل یک فرد حالا موجود است، که به شما اجازه می‎دهد که عکس‎‎هایی که آن‎ها اخیرا در توییتر پست کرده‎اند را سریعا بررسی کنید.

3Tweetbot-2-for-OS-X-Mac-screenshot-001

علاوه بر ساده سازی کنترل‎ها و داشتن استایلی شبیه به OS X Yosemite، Tweetbot 2 باری مک حالا نشان‎های تایید شده‎ی اکانت را نمایش می‎دهد و در اختیار شما انعطاف پذیری برای مرتب کردن لیست‎های خود به شیوه‎ای که می‎خواهید را قرار می‎دهد.

متوجه یک تاگل جدید در گوشه‎ی پایینی سمت چپ پنجره‎ی این اپلیکیشن می‎شوید؟

روی آن کلیک کنید و Tweetbot به یک لایه‎بندی سه صفحه‎ای تبدیل می‎شود

که به شما کمک می‎کند لیست‎های خود را مدیریت کنید.

شما می‎توانید انتخاب کنید که تمامی لیست‎های خود را که در توییتر ایجاد کرده‎اید را مشاهده کنید یا آن‎ها را در یک ستون یا پنجره‎ی جدید باز کنید.

5Tweetbot-2-for-OS-X-Mac-screenshot-003

ویژگی‎ جدید دیگری نیز وجود دارد که به شما کمک می‎کند که سریعا یک لیست را از پنجره‎ی خودش با راست کلیک کردن روی نوار عنوان در بخش بالایی جدا کنید. برای قرار دادن یک لیست به عنوان timeline خود، روی عنوان Timeline فقط کافی است که راست کلیک کنید. مهم تر از همه، Tweetbot 2 بای مک حالا می‎تواند به نسبت قبلا با کارآیی بیشتری در بین timeline شما جستجو کند.

نوار جستجو حالا با نوار عنوان پنجره یکپارچه شده است، به طوریکه دکمه‎ی جدیدی در کنار دکمه‎ی توییت جدید قرار گرفته است که باعث دسترسی سریع به عملکرد جستجو می‎شود. مشاهدات پروفایل که حالا از لایه بندی شبیه به iOS استفاده می‎کند باعث می‎شود این اپلیکیشن عکس‎های اخیر کاربر را نشان دهد و گزینه‎ای برای مشاهده‎ی timeline آن‎ها با کلیک کردن روی پیشخوان توییت وجود داشته باشد.

6Tweetbot-2-for-OS-X-Mac-screenshot-004

صفحه‎ی Compose که درآنجا شما یک توییت جدید را تایپ می‎کنید حالا پنجره‎ی جدیدی برای خود است که از پنجره‎ی اصلی توییت بوت جدا شده است. اگر روی تصویری که به یک توییت متصل شده است کلیک کنید، توییت بوت آن را در نمایی بهتر برای دیدن آن تصویر باز می‎کند و در آن نما خود توییت در انتها دیده می‎شود.

7Tweetbot-2-for-OS-X-Mac-screenshot-006

توییت بوت همچنین می‎تواند بر اساس دوست داشتن‎های شما با استفاده ازبخش ارجحیت‎‎های جدیدسفارشی شود.

به عنوان مثال، شما می‎توانید نشان‎های تایید شده را خاموش یا روشن کنید،

یا از بین ظاهر دایره‎ای جدید برای عکس‎‎های پروفایل انتخاب کنید یا به استفاده از همان ظاهر قدیمی ادامه دهید.

و این آیکون جدید این اپلیکیشن می‎باشد.

8Tweetbot-2-for-Mac-app-icon-full-size

با آنکه شما می‎توانید هنوز پیش‎ نمایش‎های رسانه‎ای را در Timeline غیرفعال کنید یا به تصاویر بزرگتر سوییچ کنید، متاسفانه گزینه‎ی مشاهده‎ در اندازه‎ی متوسط به کل حذف شده است. صحبت از حذف ویژگی‎های که شد، باید گفت این اپلیکیشن همچنین فاقد تب توییت دوباره است.

طبق یکی از توسعه دهندگان توییت بوت، یک آپدیت در قالب آپدیت شماره 2.1 قابلیت نشان دادن‎ توییت‎های جاگذاری شده (در وب سایت‎ها یا بلاگ‎ها) را معرفی می‎کند، ویژگی که اخیرا در توییت بوت برای آیفون حذف شده بود.

این اپلیکیشن نیاز به مک دارای پردازنده‎ی اینتل 64 بیتی و OS X 10.7.4 یا بالاتر از آن دارد. برای لذت از طراحی جدید، از توییت بوت بر روی مکی استفاده کنید که دارای OS X Yosemite می‎باشد.

توییت بوت 2 برای مک تنها در اپ استور مک 12.99 دلار قیمت دارد.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.