حذف محدودیت 140 کلمه ای از پیام رسانی مستقیم توئیتر

توئیتر محدودیت 140 کلمه ای را از پیام رسانی مستقیم خود حذف کرد

دو ماه بعد از اینکه اعلام شد محدودیت 140 کاراکتری از Direct Messages حذف خواهد شد ، توئیتر امروز اعلام کرد که این حرکت را عملی کرده است تا محبوبیت مسنجر فیس بوک ، اسکایپ و آی مسیج را به دست آورد.

Twitter-5.12-for-iOS-app-icon-small
برای کسانی که از Direct Messages برای مکالمه با فالور های توئیتر خود استفاده می کنند ، لازم نیست به سایر مسنجر ها روی بیاورند زیرا Direct Message بدون محدودیت ها از راه رسیده و می توان کاراکترهای زیادی را در آن داشت.

این تغییر در کجا صورت گرفته است؟

حذف محدودیت 140 کاراکتری از Direct Messages امروز از برنامه توئیتر آغاز شده این عمل هم در برنامه توئیتر آی او اس و هم در اندروید صورت گرفته است.

همچنین این عمل در فضای کاربری وب twitter.com در برنامه مانند TweetDeck و توئیتر مک بوک صورت گرفته است. توئیتر گفته است که ارسال و دریافت Direct Messages با اس ام اس هنوز محدود است.

Twitter-140-character-Direct-Messages-limit-removed

مطمئن باشید که برنامه های فوق برای دست یابی به مزیت های مسنجر direct messaging بدون محدودیت خود به خود آپدیت خواهند شد. البته این را هم باید گفت که همه نمی توانند رفع محدودیت 140 کاراکتری را در Direct Messages ببینند و باید چند هفته ای منتظر بمانند تا این به روزرسانی جهانی شود.

در مورد توئیت چه اتفاقی افتاده است؟

هیچ اتفاقی! این تغییر تنها در Direct Messages رخ داده است و فضای عمومی توتیتر تفییری نکرده است. و توئیت های ارسالی مردم همچنان محدودیت 140 کاراکتری را دارند.

زمان به روزرسانی

همانطور که قبلا اشاره شد این به روزرسانی امروز صورت گرفته شده است اگر هنوز این به روزرسانی را دریافت نکرده اید مطمئن باشید به زودی از شر محدودیت های کاراکتری پیام رسانی آن خلاص خواهید شد.

همانطور که ممکن است شنیده باشید ، توئیتر چهار ماه پیش ویژگی جدیدی را معرفی کرد که به شما اجازه می دهد انتخاب کنید که ایا تمایل دارید کسی را که به شما Direct Messages ارسال کرده دنبال کنید یا نه.

توئیتر آیپد و آیفون به صورت رایگان در آپ استور وجود دارد.

همچنین این برنامه برای مک بوک نیز رایگان است.

همچنین برنامه TweetDeck در پلت فرم ها را می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای دریافت گنید در واقع این همان نسخه توئیتر مک بوک است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا