توییتر نسخه‎ی بتای برنامه‎ی آزمایشی خود را به iOS توسعه می‎دهد

طبق گفته‎ی سایت TechCrunch، توییتر نسخه‎ی بتای برنامه‎ی آموزشی خود را به iOS توسعه داده است. این شبکه‎ی اجتماعی به تایید این نشریه‎ی اینترنتی رسانده است که اخیرا یک “برنامه‎ی آزمایشی جدید توییتر برای iOS”، عرضه کرده است که به بعضی از کابران اجازه خواهد داد بعضی از ویژگی‎‎های آزمایشی جلوتر از ریلیز برای عموم، آزمایش کنند.

twitter-mobile-app-e1392752640345-500x350

این برنامه‎ی جدید بسیار مشابه با خواهر آندرویدی خودش عمل می‎کند که در سال 2013 عرضه شده است. کاربران گزینش شده یک نوتیفیکیشن در قالب پاپ آپ در بالای فید توییتر خود در این اپلیکیشن آیفون دریافت خواهند که از آن‎‎ها سوال خواهد کرد که آیا در برنامه‎های “تجربی”آن‎ها برای برررسی باگ‎های اصلاح شده و ویژگی‎های جدید شرکت خواهند کرد یا خیر.

توییتر این برنامه‎ را بر پایه‎ی Crashlytics، یک سرویس گزارش هنگ ساخته است که در سال 2013 صاحب آن شد، که اسم این برنامه را “برنامه‎ی بتا براساس Crashlytics” گذاشته است. این پلت فرم یک رقیب مستقیم برای اپلیکیشن Hockey و TestFlight اپل به شمار می‎رود و به توسعه دهندگان اجازه می‎دهد اپلیکیشن‎‎‎ها را توزیع کنند، فیدبک‎های کاربران را جمع آوری و باگ‎‎‎ها را پیگیری کنند.

اگر شما به این برنامه‎ی آزمایشی ملحق می‎شوید، به شما به نسخه‎های آزمایشی اپلیکیشن توییتر iOS دسترسی داده خواهد شد که شامل ویژگی‎های محرمانه‎ایی می‎شود که شما باید برای مخفی نگه داشتن آن‎ها موافقت کنید. بنابراین اگر موافقت می‎کنید که در این نسخه‎ی آزمایشی بتا شرکت کنید، و از قضا به چیز جالبی بر خوردید، به کسی نمی‎توانید آن را بگویید.

اگر شما در حال حاضر از اپلیکیشن رسمی توییتر برای iOS استفاده نمی‎کنید، آن را می‎توانید به رایگان در اپ استور پیدا کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا