توئیتر به ورژن آیفون 6 پلاس خود حالت landscape اضافه کرد

آیا تا به حال در گوشی آیفون خود تمایل داشته اید که در رخت خواب و زمانی که لم داده اید به صورت landscape توئیت کنید و با دوستان خود در سر تا سر دنیا در ارتباط باشید ؟ همانطور که برای کاربران گوشی های آیفون با سایز بسیار بزرگ این امکان فراهم شدده ، به زودیشما نیز می توانید به آسانی از آن استفاده کنید . هر چند که از کمپانی بسیار بزرگی مثل توئیتر خیلی عجیب است که تا به حال این امکان ساده را برای نرم افزار هایش فراهم نکرده است .

01

به نظر می رسد که توئیتر در ابتدا ، این قابلیت جدید را به آی فون 6 پلاس داده که صاحبان این تبلت ها هم اکنون می توانند به راحتی در حالت landscape فید های خود را مرور کنند ، پیام های خود را چک کنند و به آن ها پاسخ دهند و سایر قسمت های برنامه را بررسی کنند . این آپدیت که توسط کاربران توئیتر مشاهده شد و توسط mashable تایید شده است ، نشان می دهد که توئیتر به آی پد و سایر تبلت ها نگاه ویژه ای دارد .

اگرچه این حالت جدید نرم افزار توئیتر در حالت لم دادن و دراز کشیدن بسیار خوب و مفید است و یا اینکه به کمک آن می توانید چندین pane را هم زمان مشاهده کنید ، اما اگر تمایل به مرور فید های خود دارید این حالت اصلا پیشنهاد نمی شود . یک توئیت که دارای تصویر است حجم نسبتا زیادی از مقدار اختصاص یافته برای کل توئیت ها اشغال می کند پس در این حالت شما تنها تعداد محدودی از توئیت ها را مشاهده خواهید کرد .

اگر اطلاعات بیشتری در این رابطه دارید که در این پست ذکر نشده ، حتما در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا