برنامه توییتر برای کاربران مک به روز رسانی شد

در نهایت پس از گذشت سال ها ، توییتر در کنفرانس توسعه دهندگان توییتر اعلام کرد که این برنامه برای کاربران مک به روز رسانی شده است . تصاویری از نسخه جدید این برنامه برای مشترکین مک منتشر شده است . در این برنامه یک کلید میانبر برای قرار دادن شکلک ، عکس ها ، پیام ها و توییت ها قرار داده شده است.

2015-10-25_141607

این برنامه در نهایت از ویدیو های درون خطی و پخش ویدیو های Vine پشتیبانی می کند . همچنین در به روز رسانی جدید توییتر دارای ویژگی های : گروه DMs ، خلاصه اطلاع رسانی ها ، پاسخ های (Reply) درون خطی اضافه شده است ، منظور از درون خطی یعنی استفاده از این ویژگی ها در خود برنامه می باشد . همچنین در طراحی جدید این برنامه شاهد یک تیگی خواهیم بود که نمای زیبایی به توییتر بخشیده است.

انتشار توییتر برای مک با عنوان Tweetie در سال 2010 آغاز شد 

پس از مک این برنامه برای سیتم عامل iOS منتشر شد و هم اکنون تقریبا در تمامی سیستم عامل های موجود قابل استفاده است . در طول این سال ها برنامه توییتر پیشرفته تر شد و مسئولین به توسعه آن ادامه دادند . طی این چند سال تعداد انگشت شماری از کارکنان توییتر موفق به حفظ برخی از ویژگی های این برنامه در توییتر شده اند و برخی از ویژگی ها نیز در توییتر حذف شده است . برنامه های دیگری از جمله Tweetbot برای کاربران مک منتشر شده بود و در حال حاضر کاربران مک می توانند از نسخه جدید توییتر با ویژگی های جدید استفاده کنند.

2015-10-25_141630

همچنین ویژگی TweetDeck نیز در سال 2011 منتشر شد و هنوز مشخص نیست که این ویژگی و دیگر ویژگی ها در نسخه جدید توییتر قابل استفاده باشند یا خیر ! بنابراین باید در انتظار انتشار به روز رسانی جدید برنامه توییتر بود.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا