دکمه های توییتر با ظاهری جدید و حذف دکمه تعداد اشتراک

دکمه های توییتر که تا الان ظاهری ساده و سیاه ، سفید داشتند ، در حال حاضر به روز رسانی شده اند . توییتر روز چهارشنبه اعلام کرد که دکمه های صفحه اجتماعی خود را به روز رسانی کرده است . آخرین بار در سال 2011 تغییراتی در دکمه ها ایجاد شده بود.

پرنده آبی توییتر حالت 3 بعدی به خود گرفته است و متن دکمه های توییتر که در گذشته به حالت سیاه و سفید بودند ، الان با رنپ پیش زمینه آبی هستند . تغییرات در این دکمه ها ظاهر جدید به توییر داده است و گفته می شود در آینده ی نزدیک تغییرات بیشتری در ظاهر این صفحه اجتماعی به وجود خواهد آمد.

2015-09-24_225441

به نظر می رسد که شرکت ها و صفحات اجتماعی قصد تغییرات ظاهری دارند

به طور مثال اوایل این ماه شاهد تغییر آرم گوگل بودیم و حالا با تغییرات توییتر همراه هستیم . می توان گفت امسال ، سال ته روز رسانی شبکه های اجتماعی مورد علاقه ما است . فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام ، اسنپ چت و … تغییرات ظاهری و ویژگی های جدید را برای کاربران در نظر گرفته اند.

توییتر علاوه بر تغییرات ظاهری در دکمه ها ، ویژگی تعداد اشتراک را که برای 5 سال به صورت آزمایشی استفاده می شد ، حذف کرد . شما با این دکمه متوجه می شدید که یک پست چندین بار به اشتراک گذاشته شده است.

شایعاتی در مورد تغییراتی در ویژگی GNIP (جستجوی کامل آرشیو) وجود داشت که به طور رسمی اعلام شد که هیچ تغییراتی در این ویژگی به وجود نخواهد آمد .

توییتر از چند وقت پیش ویژگی جدید API را راه اندازی کرده است که به شرکت های مختلف اجازه دسترسی به توییت های اولین روز راه اندازی توییتر تا همین امروز را خواهد داد ، یعنی به طور کلی تمامی برند ها به آرشیو کلی توییتر دسترسی خواهند داشت .

ویژگی Gnip به توییتر این توانایی را خواهد داد تا داده های خود را به طور مستفیم به شرکت های تبلیغاتی به فروش برساند . مشتریان این ویژگی امکان بررسی تمام توییت ها را دارند و گفته شده بود که شاید تغییراتی در آن به وجود آید اما یکی از مسئولان توییتر به سایت Mashable گفت که هیچ برنامه ای برای تغییرات در این ویژگی ندارند.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا