توئیتر در حال توسعه یک نرم افزار پریسکوپ برای اپل تی وی 4 می باشد

نرم افزار پریسکوپ برای اپل تی وی 4

اپل امروز حداقل از یک جفت آیفون ، یک تلویزون اپل تی وی جدید در سالن کنفرانس بیل گراهام امروز رونمایی خواهد کرد. اپل تی وی جدید خیلی پیشرفت ها داشته است مثلا طراحی آن به طور کامل نوسازی شده است و احتمالا یک بخش به اسم سرگرمی در آپ استور برای آن اختصاص داده شود.

با گذشت زمان برخی از ابهامات درباره آن رفع شده است و امروز هم گزارش هایی توسط , TechCrunch منتشر شده که نشان می دهد در فروشگاه برنامه آن یک نرم افزار پریسکوپ مخصوص اپل تی وی خواهد داشت .

این نرم افزار هم اکنون برای دستگاه های اندروید و آی او اس در دسترس است ، پریسکوپ یک برنامه است که توسط توئیتر طراحی شده و به صورت رایگان فیدی مربوط به پخش ویدیو دارد.

نسخه ای از این برنامه برای اپل تی وی در راه است هرچند به دلیل عدم وجود دوربین اپل تی وی استریم نخواهد داشت ، اما آن برای هر مورد در حال پخش مانند پلیر عمل خواهد کرد. این اولین بار است که پریسکوپ در صفحه نمایشی به این بزرگی به کار گرفته می شود ، هرچند هم اکنون هم در صفحه کامپیوتر می توان آن را به کار گرفت که توئیتر از ماه خرداد این کار را کرده است .

در حالیکه TechCrunch زمان دقیق در دسترس قرار گرفتن پریسکوپ را نمی داند ولی با اطمینان گفته است که در رویداد رونمایی اپل تی وی در مورد گفته خواهد شد.

اگر شایعاتی که منتشر شده اند درست باشد ، گفته می شود با برنامه های ویدیویی بیشتری مثل همان پریسکوپ یا Vine می توان فایل های ویدیویی را در اپل تی وی مشاهده کرد.

2.Periscope-for-iOS

چیزی نمانده است که از شایعات جدا شویم و دقیقا چیزی را که اپل خود می گوید بدانیم.

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا