محقق شدن رویای بچگی شما با اسباب بازی های جنگ ستارگان

بله رویای بچگی شما محقق خواهد شد

هم زمان با اکران فیلم جدید جنگ ستارگان ، اسباب بازی های این فیلم برای خرید در اختیار عموم قرار گرفت . در شهر نیویورک نیز شرکت اوبر اتومبیلی که مانند ماشین اعضای گروه ضربت فیلم جنگ ستارگان هست را برای استفاده مردم آماده کرده است .

شرکت اوبر این ماشین را که درست مانند اسباب بازی های جنگ ستارگان طراحی شده است  را برای مردم ساکن نیویورک و منهتن آماده کرده است تا بتوانند مردم به طور رایگان از یک سواری لذت بخش در این ماشین ها لذت ببرند.

hgf

هر چند که سری جدید جنگ ستارگان یعنی Star Wars: The Force Awakens هنوز در آمریکا اکران نشده است و تاریخ اکران این فیلم در روز 27 آذر خواهد بود اما شرکتهای مختلفی خود را برای این فیلم جدید آماده می کنند به طوری که تریلر این فیلم در اینستاگرام رو نمایی شده است و دیزنی نیز زود تر از اکران شهربازی جنگ ستارگان را راه اندازی کرده است .

این خودرو ها تا حدی شبیه نسخه ژاپنی ساخته شده از خودرو های جنگ ستارگان هستند که در واقع آنها از روی ماشین های R2-D2 و BB-8 جنگ ستارگان ساخته شده اند.

برای سوار شدن در این خودرو ها اگر در شهر نیویورک هستید کافی است تا نرم افزار اوبر را باز کرده و درخواست سوار شدن بر ماشین گروه ضربت را بدهید .

البته بهتر است عجله کنید چرا که این سواری فقط از پنج بعد از ظهر تا نه شب روز جمعه فعال خواهد بود و ماشین های موجود تنها هشت عدد خواهند بود.

نظرات خود را برای ما ارسال نمایید.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا