رونمایی از مجموعه مایکروسافت آفیس برای آیپد

Microsoft مجموعه مایکروسافت آفیس برای آیپد که شامل Word و Excel و Powerpoint می باشد را رونمایی کرد.

مایکروسافت آفیس

شایعات صحت داشتند! مدیرعامل جدید مایکروسافت، Satya Nadella امروز صبح میزبان کنفرانس مطبوعاتی در San Francisco بود. بعد از اینکه مدیرعامل در ابتدا در مورد راهبرد اول همراه، اول فضای ابری مایکروسافت صحبت کرد، Julia White، رئیس دفتر مدیریت محصولات مایکروسافت صحنه را به‌دست گرفت تا به‌صورت رسمی مایکروسافت آفیس برای آیپد را معرفی نماید.

White با بیان این که «این محصول نسخه پورت شده برنامه ویندوزی برای iPad نیست» اضافه کرد، Word و Excel و PowerPoint برای iPad تماماً برنامه‌های رسمی iOS هستند. برنامه‌های Word و Excel و PowerPoint مایکروسافت به OneNote مایکروسافت که هم اکنون برای iPhone و iPad آماده دانلود از App Store است و OneNote که برای Mac منتشر شده است، پیوستند.

شبیه Office 365 برای iPhone که ماه ژوئن پیش عرضه شد، مایکروسافت آفیس برای آیپد نیازمند عضویت Office 365 برای فعال‌سازی قابلیت های ویرایش است. سطح اول عضویت 9.99 دلار در ماه (99.99 دلار در سال) برای بسته Home Premium خرج بر می‌دارد و شما را قادر می‌سازد به برنامه‌های مایکروسافت آفیس برای ویندوز، Mac و دستگاه‌های همراه تا 5 دستگاه دسترسی داشته باشید.

اخیراً Office 365 Personal به صرفه‌تر (6.99 دلار در ماه، 69.99 دلار در سال، محدود به یک PC یا Mac، به‌علاوه یک تبلت) معرفی شده است اما هنوز در دسترس نیست. شما می‌توانید برای یک دوره 30 روزه استفاده آزمایشی از Office 365 ثبت‌نام نمایید و برای کسانی که نمی‌خواهند عضو شوند، مایکروسافت آفیس برای آیپد به شما اجازه می‌دهد که اسناد، صفحات گسترده و ارائه‌های Office خود را ببینید و ارائه دهید اما نمی‌توانید آنها را ویرایش نمایید…

Satya Nadella، مدیرعامل مایکروسافت می‌گوید، «این چیدمان زیبایی از برنامه‌ها است و تعهد واقعی ما به Office 365 در همه جا، همین است».

مایکروسافت Word و Excel و PowerPoint برای iPad از فایل های استاندارد مایکروسافت آفیس پشتیبانی می‌کند و با فضای ذخیره‌سازی OneDrive مایکروسافت؛ برای همگام‌سازی محتوا در دستگاه‌ها و سیستم‌عامل‌ها ادغام می‌شود. متأسفانه، Dropbox و Google Drive و دیگر راهکار های فضای ذخیره‌سازی ابری پشتیبانی نمی‌شوند.

Nadella گفت که تعداد جذاب 3.5 میلیون نفر عضو نسخه‌های مشتریان Office 365 شده‌اند.

مایکروسافت آفیس

مایکروسافت شرح می‌دهد:

از روز پنجشنبه، اعضای Office 365 به سادگی می‌توانند یک iPad را به‌عنوان دستگاه انتخابی خود اضافه نمایند و می‌توانند اسناد را با Word for iPad، PowerPoint for iPad و Excel for iPad ساخته و ویرایش نمایند.

این برنامه‌ها برای دانلود به‌صورت رایگان از App Store در دسترس هستند و کاربران را قادر می‌سازد که اسناد، صفحات گسترده و ارائه‌های خود را بخوانند و ارائه نمایند. مایکروسافت آفیس برای آیپد دسترسی راحت و کاربرپسندی به فایل‌ها در Office نصب‌شده بر PC و Mac و تبلت و تلفن همراه فراهم می‌کند و در کنار ذخیره‌سازی ابری بر روی OneDrive یا OneDrive for Business، فایل های شما هر کجا که به آنها نیاز دارید و روی هر دستگاهی که می‌خواهید آنها را استفاده کنید، به‌روز هستند.

با برنامه‌های رایگان، شما می‌توانید اسناد Word را مطالعه کنید، اطلاعات Excel را استفاده کنید و با استفاده از PowerPoint مطالب خود را ارائه دهید. با عضویت در Office 365، شما می‌توانید با استفاده از iPad، اسناد خود را ویرایش نموده یا اسناد جدیدی ایجاد کنید. یک عضویت Office 365 نه تنها برنامه‌های مایکروسافت آفیس برای آیپد را به‌صورت کامل به شما ارائه می‌کند بلکه نسخه‌های به‌روز Office را برای PC و Mac نیز به ارمغان می‌آورد.

«زمانی که یک سند را روی iPad ویرایش می‌کنید، شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که محتوا یا تغییری را از دست نمی‌دهید»، مایکروسافت به ما اطمینان می‌دهد؛ همچنین، Word for iPad تغییرات را مانند همتای رومیزی خود دنبال می‌کند، از نظرات موضوعی پشتیبانی می‌کند و به شما اجازه می‌دهد به آسانی ویرایش‌ها را پذیرفته یا رد نمایید، تمامی اینکار ها بر روی iPad قابل انجام است.
مایکروسافت می‌نویسد، «شما حتی می‌توانید از قابلیت های iPad مانند تشخیص صدا برای پیش‌نویس کردن یک سند Word یا از AirPlay برای پخش یک ارائه به‌صورت بی‌سیم روی صفحه تلویزیون استفاده نمایید».

مایکروسافت آفیس

مایکروسافت آفیس

Re/Code ویدیو جالبی از کار با این برنامه دارد، من آن را برای شما در انتهای مطلب قرار داده‌ام. به‌هرحال، نشریه می‌گوید که مایکروسافت آفیس برای آیپد رسمی، بهترین مجموعه اداری برای iPad است که تابحال آن را آزمایش کرده‌ایم.

Engadget تصاویر خوبی از نرم‎افزار دارد.

صفحه اصلی مایکروسافت آفیس برای آیپد

مایکروسافت آفیس

Word for iPad

مایکروسافت آفیس

Excel for iPad

مایکروسافت آفیس

PowerPoint for iPad

مایکروسافت آفیس

خلاصه‌ای از بررسی Engadget:

تصور اینکه مایکروسافت آفیس برای آیپد قدری از یک نسخه بزرگ‌شده برنامه iPhone موجود بهتر باشد، آسان بود. مطمئناً این‌طور نیست. مایکروسافت برای توسعه این نرم‌افزار زمان صرف کرده است (شاید سال‌ها) و نتیجه آن مجموعه‌ای است که به طور عالی از صفحه‌نمایش بزرگ iPad استفاده می‌کند.

طراحی نرم‌افزارها زیبا و سر راست است؛ به‌علاوه انتخابی لذت‌بخش از گزینه‌های شخصی‌سازی دارد که در نگاه اول متوجه آنها نمی‌شوید.

و تعدادی دیگر از تصاویر مایکروسافت آفیس برای آیپد…

مایکروسافت آفیس

مایکروسافت آفیس

مایکروسافت آفیس

مایکروسافت آفیس

مایکروسافت آفیس

مایکروسافت آفیس

مدیرعامل جدید، Satya Nadella، تأیید کرد که شرکت او، Office 365 را برای سیستم‌عامل های دیگر نیز تولید خواهد کرد. او گفت، «تعهد ما پیشروی تا جایی است که مطمئن شویم Office 365 همه جا استفاده می‌شود»، «این به معنی تمام Web، تمامی تلفن های هوشمند، تمامی تبلت‌ها و تمامی رایانه‌های شخصی است. این تعهد واقعی ما به Office 365 در همه‌جاست.»

مایکروسافت آفیس برای آیپد از طرح های عضویت

Office 365 subscription plans: Office 365 Home, Office 365 Small Business Premium, Office 365 Midsize Business, Office 365 E3 and E4 (Enterprise and Government), Office 365 Education A3 and A4, Office 365 ProPlus, Office 365 University and the new Office 365 Personal

زمانی که آخر بهار در دسترس قرار گرفت، پشتیبانی می‌کند.

درحالی‌که من شکی ندارم افرادی که بهره‎وری کسب کار آنها در گرو مجموعه

 Office 365 subscription plans: Office 365 Home, Office 365 Small Business Premium, Office 365 Midsize Business, Office 365 E3 and E4 (Enterprise and Government), Office 365 Education A3 and A4, Office 365 ProPlus, Office 365 University and the new Office 365 Personal

است، مایکروسافت آفیس برای آیپد را در آغوش خواهند کشید، مردم عادی که گاهی اوقات نیاز به ویرایش فایل های Office دارند پرداخت حق عضویت برایشان بسیار سخت خواهد بود، مخصوصاً اینکه اپل، مجموعه نرم‌افزار های بهره وری iWork خود را با خرید دستگاه‌های جدید iOS به‌صورت رایگان عرضه می‌کند.

این برنامه‌ها بر روی App Store در دسترس هستند پس Word و Excel و PowerPoint مایکروسافت را همین‌الان دانلود نمایید.

این برنامه‌های در 135 فروشگاه موجود هستند، تنها بر روی iPad اجرا می‌شوند و نیازمند iOS 7.0 یا جدید تر هستند و 29 زبان را پشتیبانی می‌کنند.

لینک ازقلم‌افتاده: Outlook for iPad
می‌دانم، مایکروسافت برنامه وب Outlook را روی iPad برای دریافت ایمیل‌ها ارائه می‌کند.

بااین‌حال، Office Mobile برای iPhone برای کاربری خانگی به‌صورت رایگان قابل دریافت است.

برای اطلاعات بیشتر، کنفرانس خبری مایکروسافت و پست رسمی Office را ببینید.
آیا شما از اینکه مایکروسافت بالاخره به وضع مایکروسافت آفیس بر روی iPad سامان داد راضی هستید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا