به روز رسانی گوشی LG G3 با اندروید 5 لالی پاپ

موضوعی که مخالفان سیستم عامل اندروید و کاربران اندرویدی در گذشته نسبت به ان اتفاق نظر داشتند این بود که OEM ها نسبت به اعمال به روز رسانی های اصلی اندروید در دستگاه ها عملکرد نسبتا کندی دارند . بعنوان مثال در حال حاضر هنوز هم تعدادی از دستگاه ها به روز رسانی نسخه 4.4 کیت کت اندروید را تا به این لحظه دریافت نکرده اند . این موضوع ممکن است به دو دلیل اتفاق افتاده باشد : اول اینکه شاید OEM مربوطه دیگر تمایل به پشتیبانی از آن نداشته است و یا انجام این کار برای آنها زمان بر بوده و یا اینکه شاید در انتظار گرفتن تاییدیه توسط پشتیبان های خود بوده اند .

LG-G3-Android-5.0-Lollipop

اندروید 5 لالی پاپ

همه این مشکلات در گذر زمان پشت سر گذاشته خواهد شد تا جایی که OEM ها به انجام سریعتر به روزرسانی ها در محصولات خود گرایش پیدا کرده اند . به نظر می رسد اینبار LG در این زمینه پیشتاز شده و گوی سبقت را از دیگر رقیبان خود ربوده است .

lg-g3-phone-006-640x426

این شرکت فعال در زمینه تکنولوژی و فناوری کره جنوبی اخیرا اعلام کرده است: گوشی LG G3 اولین گوشی هوشمند مجموعه آنها خواهد بود که نسخه به روزرسانی شده اندروید 5 لالی پاپ را دریافت می کند .

همزمان با این گزارش در گزارش دیگری نیز اعلام شد : “در تصاویر فاش شده ازمحصول جدید ال جی می بینیم که این گوشی با نسخه آپدیت شده در حال اجرا است . ما در صدد هستیم تا به محض انتشار نسخه جدید ، تغییرات مقتضی را اعمال نماییم.” طبق گفته ال جی اعمال این تغییرات از اوایل این هفته در لهستان( پیش از سایر نقاط جهان ) شروع خواهد شد .

گوشی LG G3

گوشی LG G3 اولین گوشی از مجموعه گوشی های ال جی است که با نسخه جدید آپدیت خواهد شد . به نظر می رسد در بین سایر گوشی های هوشمند اندرویدی (البته به جز نکسوس ) نیز کماکان اولین باشد . بدون شک این موضوع در نوع خود ، جالب توجه و چشمگیر است .

از ال جی انتظار می رود که برنامه ارتقای سایر گوشی های واجد شرایط دریافت نسخه جدید را نیز به زودی اعلام نماید . ما از مدت زمان لازم برای آپدیت گوشی های ال جی با نسخه جدید اندروید مطمئن نیستیم .اما امیدواریم که این انتظار مدت زمان بسیار زیادی طول نخواهد کشید.

ubergizmo

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا